İşte Buda Benim Makinem Ve Yeni Çalışmamızın Meyvesi

Elinize saglık harika bir makine olmuş . Merak ettigim vidalı milinizin hatvesi kaç acaba ? birde hata oranı nedir? Benimde hayalim var bir tane yapacagım. Ama yapmadan iyice araştırıyorum yaklaşık 1 aydır bakınıyorum ama daha bazı şeyleri anlayamıyorum bile :D Aklımda bir ton soru var aslına bakarsanız ama biraz kendim araştırayım işi iyice ciddiyede bindirince sizlere tekrardan danışacagım inş uzman ellerinizi ve bilgilerinizi sunarsınız. Takipcinizim başarılarınızın devamını canı gönülden diliyorum . Sizler gibi meraklı ve usta ellerden ilham alıyoruz sonucta. Ben bir rtv ögrencisiyim(canı cehenneme :D) mühendislik daha çok ilgimi çekiyo :D sizlerden kalan kırıntılarla bişiler yapacagız inşallah allah hepinizden ragzı olsun iyi günler dilerim.

[MENTION=294541]byket[/MENTION] Bende bir ftr öğrencisi ve makina yapmış (kendi capimda) birisi olarak yanindayim kardeşim :) inşallah en kısa zamanda deneyim edinirsin

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Elinize saglık harika bir makine olmuş . Merak ettigim vidalı milinizin hatvesi kaç acaba ? birde hata oranı nedir? Benimde hayalim var bir tane yapacagım. Ama yapmadan iyice araştırıyorum yaklaşık 1 aydır bakınıyorum ama daha bazı şeyleri anlayamıyorum bile :D Aklımda bir ton soru var aslına bakarsanız ama biraz kendim araştırayım işi iyice ciddiyede bindirince sizlere tekrardan danışacagım inş uzman ellerinizi ve bilgilerinizi sunarsınız. Takipcinizim başarılarınızın devamını canı gönülden diliyorum . Sizler gibi meraklı ve usta ellerden ilham alıyoruz sonucta. Ben bir rtv ögrencisiyim(canı cehenneme :D) mühendislik daha çok ilgimi çekiyo :D sizlerden kalan kırıntılarla bişiler yapacagız inşallah allah hepinizden ragzı olsun iyi günler dilerim.

Ordaki millerin hatvesi 25

@byket Bende bir ftr öğrencisi ve makina yapmış (kendi capimda) birisi olarak yanindayim kardeşim :) inşallah en kısa zamanda deneyim edinirsin

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app
Çok teşekür ederim desteginiz için bende para biriktirmeye çalışıyorum bu ara psd to css ve php işleri azaldı bütçe yok ev masrafları o yüzden biraz araştırma yapıyorum hemde para biriktiriyorum. inşallah yapacagım meraklıyım bu konulara buradaki usta kardeşlerimizin bıraktırıgı bilgiler sayesinde birşeyler yapacagız inşallah

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri