İş görüşmesine gideceğim önerileriniz.

Öncelikle herkese merhaba,

Konunun tam yeri burasımı bilmıyorum. En uygun burası buldum buraya açıyorum.

Birdahaki hafta iş görüşmesine gideceğim. İş görüşmesine gideceğim fabrika yağ üretim ve dolum fabrikası.

Daha önceden 3yıl teknik servis deneyimim var birçok konuya hakimim. Bir o kadarınada hakim değilim. Malum Elektrikte sınır yok.

Burda çok deneyimli saygı değer abilerimizi ve büyüklerimiz var. Onlardan bu konuda yardım istiyorum görüşmeye gitmeden önce birazda çalışmak.

Hangi konularda soru sorabilirler. Ben nelere bakmalıyım fabrikanın konusunu yazdım yukarıda.

Düşüncelerini belirtecek arkadaslara, büyüklerime şimdide teşekkür ederim.

İyi Çalışmalar herkese.

jenaratör den anlarmısın diye sorarlar, orta gerirlim hücre ve manevra(kesici ayırıcı) konularında da sorarlar. kompanazsyon ve otomatik kumanda gibi konuları bilip bilmediğini de sorarlar bence bu konulara hazırlıklı git.sana sordukları her soruya biliyorum de yaparım de ikilemde kalırsan almazlar.

Son düzenleme:
öncelikle kendinden emin,kesin cevaplar ver ( ne iş olsa yaparım diyenlerden olma tamam kriz var ama zamanı gelince hesap sorarlar) her konuya hakim olmak zor dediğin gibi elektrik çok geniş bölümlere ayrılmış bir meslek ama bilmediğin konularda biliyorum demen biraz sakıncalı herhangibi bir durumda "şunu yap" derlerse ben bunu bilmiyorum deme şanşın yok 1 derler 2 derler 3 de kapının önüne koyarlar özel sektör böle

aldığın belgeler varsa ustalık belgesi,katıldığın kursların belgesi vs.. onları sun etkisi olur

ama kendinden emin ve kesin cevaplar önemli

Teşekkür ederim düşüncelerini bildi(receklere)renlere.

Son düzenleme:
Bence öncelikle, daha önce kumanda panolarıyla uğraşıp uğraşmadığını sorarlar.

sayın ElkTeknisyeni22

bu güne kadar bir çok iş görüşmesine gittim ve çok tecrübeler edindim. ben de bir şeyler eklemek istiyorum. gideceğin fabrikanın üretimi ile ilgili bilgiler edin. mesela hangi tip yağlar üretiyor hangi sektöre çalşıyor vs. bu çok önemlidir ve mutlaka sorarlar. daha önce çalıştığın firmaların bilgilerini de gözden geçir. bi tabir vardır kendini ağırdan satmak diye. kendinden emin ol, ve karşındaki yetkilinin gözlerinin içine bak.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri