çadır sunum ve toplantı odaları

SchekiLL

Üye
Kurumsal bir firmanın talebi üzerine çadır toplantı odası kurulması planlanmaktadır.

10 mt * 25 mt ölçülerinde bu işlerde tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kurumsal bir firmanın talebi üzerine çadır toplantı odası kurulması planlanmaktadır.

10 mt * 25 mt ölçülerinde bu işlerde tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

böyle bir soru olamaz ki hocam tamam okey yapılacak sen mi yapacaksın ne yapılacak birşey yaptın da olmadı orada mı takıldın yani kısacası bizden ne tür bir talebin var nasıl priz mi çekerim diyosun yada nasıl bir projektör mı takayım sorun ne burda önemli olan o .

Ben ürün yazmadım. Sadece Toplantı odası çadır tecrübesi olan arkadaş var mı dedim.
Siz soruyu anlamamış olabilirmisiniz ? Sizden bir talebim yok. Soruyu anlayanlar cevap verebilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,246
Son üye
faruk can

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri