Üyelerimizin Hobileri Neler?

gözlerim yorgun değilse kitap okurum. kitap ucuz ve güzeldir. halim yoksa başım ağrımıyorsa gitar çalar şarkı söylerim. gitarımı indirimden 210 TL ye almıştım öğrenciyken 5 sene oldu sanırım. eskiden çıkıp sokaklarda fotoğraf da çekerdim. elimde NikonD40 bi makina var. 2. el almıştım çanta kart mart tüm techiat 700 liraya kıymıştım vaktiyle. ama bir sebepten o işten soğudum artık.

Dağlarda dolaşmak. Kara avcılığı. Kanatlı hayvanlar yetiştirmek. Bir köpeğim, kedim ve kuşlarım var. Doğa fotoğrafçılığı.

Valla helal olsun hobilerinize zaman ayırmayı başarabiliyorsanız!!!

yelek 87 haklı benim açımdan boş zamanım olsada biraz maliyet çıkarsam kendime ama nerdeeeeee boş vakit.
sabah 7'de işbaşı akşam 17'de okul (dicle elekt. proğ) 22'de uyku anca gün doluyor. pardon yani.... :)

3. derce hobim ne olursa olsun kendi işimi kendim görmek elektrik, mekanik, bilgisayar, kısmen elektronik ,evde yapılabilecek hertürlü tadilat kısaca
2. derce hobim kendim bişeyler üretmek farklı amaç yada araçlar için üretilmiş şeyleri kendi amacıma ve aracıma uygun hale getirmek
1. derce hobim romeo ile gezmek içinde müzik dinlemek yada romeo'yu daha güncel daha kullanışlı daha çekici ve güçlü hale getirmeye ugraşmak sökmek takmak tamir etmek
buarada romeo 1974 model 1303 vosvos (tabiki fazla kurcalayınca standart dışı )
parlement mavisi orj porsche carrera jantlı, önler 205 50 17 arkalar 255 40 17 , bi zenon farlı ,dual weber 40lık çift karbüratörlü, arka açılır pop-up camlı ,4+1 headerslı , basık new beetle style stop lambalı ,wv için üretilmiş orj pilot koltuklu , merkezi kilili , alarmlı ,otomatik camlı , cam kaldırma modüllü , renkli camlı , arka motor kaput aralama kitli , empi marka t quick shıfterli , momo dreksiyonlu, audi a3 göstergeli (daha bitmedi işallah kontrol kalemi sayesinde yol bilgisayarımda bitirebilirsek takıcam) , pek hafife alınmayacak ses sistemli , car pc kurulu ve yere basık benim en değerli hazinem
darısı tüm meraklıların başına

Kitap okumak, tüplü/tüpsüz dalış, 3 bant.

arkadaşlarımla beraber evde toplanıp age of empires II oynamak en zevk aldığım hobim sanırım =)

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri