Dikkat ettiğim çoğu kişi kamu sektöründe çalışmakta, bu da bizim gibi gençler için analiz edebilirsek anlamlı bir işaret olduğunu düşünmekteyim.

2003 fırat mezunu elektrik teknikeriyim yaklaşık 10 senedir teknikerlik yapmaktayım.
bu güne kadar çalıştığım firma bünyesinde (10 sene sonunda yollarımız ayrıldı)AVM HASTANE FABRİKA VE OTEL projelerinde bulundum
ufak olarakda villa ofis ve daireler yaptım son 1 senedirde kendime özel olarak AVM ler için dükkan projeleri (elektrik) çiziorum bu aralar işsizim iş arıyorum...

2010 mersin üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği mezunuyum.Özel bir inşaat şirketinin mühendislik departmanında proje ve keşif işleriyle uğraşıyorum.

elektrik-elektronik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Mezun olunca İnşallah Ankara'ya önlisans için geçeceğim. Tesisat konusunda 3 senedir yaz tatili hafta sonu tatili olmak üzüre çalışıyorum. Kumanda motor panolarına yapmaya başladım şimdi ise gerçekten çok bilgi eksikliğim var onları kapatabilmek için bu sitenin meraklı gözlemcilerinden birisiyim

2001 elektrik mezunuyum 6 yıl çimento fabrikasında elektrik bakımda çalıstım 1 yıldırda madensuyu fabrikasında çalışmaktayım

selam çeşme tedaş da taşerona bağlı sözleşmeli arıza bakım onarım teknisyeniyim bilgi paylaşımı için faydalı bi sayfa verilen emeklere şimdiden teş ederim ..

MYO Elektrik Bölümü Mezunuyum Holding Bünyesinde,Turizm Sektöründe çalıştım son olarakta Elektrik Dağıtım Şirketine girdim burada çalışmaya devam ediyorum.

Her ne kadar elektrik ve elektronikle ilgili bir bölüm mezunu olmasamda
Kütahya Dumlupınar Ünv.Pazarlama bölümü öğrencisi olmakla birlikte Sigortacılık sektöründe faaliyet göstermekteyim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,194
Son üye
akocatas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri