Sivas Belediyesinde sözleşmeli çalışıyorum Park ve Bahçeler Müd. personeliyim. İhale şartnamesi hazırlıyor doğrudan temin alımlarını yapıyor taşeron firmaların kontrolüğünü yapıyor ve arıza Bakım onarım ekip sorumlusuyum.3 senedir burada çalışıyorum.

Adana da özel bir şirketin Hidroelektrik santralinde işletme müdürlüğü yapmaktayım.. Elektrik Mühendisiyim

Myo mezunuyum konyada elektrik dağıtım şirketinde çalışıyorum.

teiaş ta me teknisyenim .

1996 tuzla teknik lise elektrik bölümü mezunuyum.özel bir sektörde trafo merkezi işletme teknisyeniyim.

özel bir şirkette otomasyon bakım işlerinde çalışıyorum

1981 İ.E.M.L mezunuyum.Şu an Tekirdağ Çerkezköy.O.S.B Ulkar Kimya elektrik bakım uzmanı olarak çalışıyorum.

1988 KÜTAHYA E.M.L.Elektrik böl.mezunuyum.1989 dan beri Elektrik Üretim Anonim Şirketi bünyesinde ki Termik Santrallarda elektrik teknisyeni olarak çalışmaktayım.Son 7 yıldır yüksek gerilim tablocusuyum Enterkonnekte sisteme bağlı Seyitömer Termik Santralı Şalt sahası operatörüyüm.380 BİN -154 BİN -34 BİN kV elektrik hatlarının ayırıcı,kesici kumanda ve işletilmesi ile ilgili çalışıyorum.Elektrik ile her türlü konuya merakım vardır.

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,227
Son üye
kullanıcı2343

Yeni konular

Geri