Ücretsiz Kumanda & PLC - LOGO & PIC Kursu

trik-18 ' Alıntı:
kurs işi yalan olmus arkdaşlar eylulde bsavurdum arıyacaklardı benı hala beklıyom kurs basladımı başlamadımı ???

istanbulda sadece birkaç yerde kurs açılacak.diğer teknik liselerde kursun açılması 2009 yılının ortalarını bulur. çünkü mahkemelik olaylar yaşanmış bu ücretsiz kurslarla ilgili,bu gidişle bahçelievler erkan avcıda zor açılır,Bağcılar anadolu teknik lisesinde kontejyan dolar dolmaz kurs başlayacak.ve hala kontejyanın dolmasını bekliyorum.yaklaşık 10 kişi daha lazım açılması için...

izmitli1905 ' Alıntı:
trik-18 ' Alıntı:
kurs işi yalan olmus arkdaşlar eylulde bsavurdum arıyacaklardı benı hala beklıyom kurs basladımı başlamadımı ???

istanbulda sadece birkaç yerde kurs açılacak.diğer teknik liselerde kursun açılması 2009 yılının ortalarını bulur. çünkü mahkemelik olaylar yaşanmış bu ücretsiz kurslarla ilgili,bu gidişle bahçelievler erkan avcıda zor açılır,Bağcılar anadolu teknik lisesinde kontejyan dolar dolmaz kurs başlayacak.ve hala kontejyanın dolmasını bekliyorum.yaklaşık 10 kişi daha lazım açılması için...
arkadasım bende HASAN hocamın kursunu bekliyorum.eger bagcılar kursunda kontenjan varsa nereye basvurmak gerekiyor?

hasan hocayla bizzat bi arkadaşım konustu telefonla. arkadaşlar açılacak kursun ismi dikkatinizi çekerim kumanda devreleri ve motor sistemleriyle ilgili. sadece haftasonları. 2 ay motor bilgi eğitimi var geri kalan 2 ayda plc gösterilecek. sertifikada PLC-OTOMASYON yazmayacak...

Kursumuz İl Özel İdaresinden Onay alarak

AÇILMIŞTIR.

Kursun başlama tarihi

01 Mart 2009 Pazar

Kursumuza katılmak isteyenler 25 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta içi saat 15:00’dan sonra okula gelerek kesin kayıt yaptırmak üzere okulumuz
Bahçelievler Erkan Avcı End. Mes. Lisesi, Elektrik - Elektronik Teknolojileri Bölümünde

HASAN TALAŞ, SERKAN ÇALIŞKAN veya ÖMER ÖZSOY

ile yüzyüze görüşmeleri ve " Kurs Başvuru Formunu " doldurmaları gerekmektedir.

Kursumuzun içeriği

· % 60 Kumanda ve Kontrol Sistemleri : Otomatik Kumanda

(Asenkron Motor yapısı, Çalışması ve Uygulamaları ) ve PLC programlama

(S7-200 LOGO Vb. PLC Temel Seviye Eğitimi)

Eğitimlerimizin %80'i uygulamalı olacaktır.

· % 20 PIC Programlama ( PIC ile Devre Uygulamaları ve Kontrol )

· % 20 Temel Elektronik Devre Tasarımı ve Güvenlik Devreleri olacaktır.

Hafta içerisinde belirtilen saatlerde birebir görüşmeniz sonucu kursa katılma hakkını kazanabilirsiniz.

KURSUMUZ HAFTASONU OLACAKTIR.

Kurs Öğretmeni :

Ömer ÖZSOY: 0 505 649 50 34

İrtibat İçin :

Hasan TALAŞ : 0 505 789 28 54

Serkan ÇALIŞKAN : 0 505 713 73 37

KATILIMCILARDAN KURS BAŞVURUSUNDA , KURS SURESİNCE VE KURS SONUNDA
KESİNLİKLE
HİÇ BİR ÜCRET TALEP EDİLMEYECEKTİR.

Siz de UCRETSIZ MESLEK EGITIM KURSU'na katılmak için acele edin ,
HEMEN ARAYIN,

Cep tel : 0 505 649 50 34
Ömer ÖZSOY
(Teknik Öğretmen)

KURSUMUZA KATILANLARA

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı
Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli

* * * SERTİFİKA * * *

VERİLECEKTİR

Elektrik- Elektronik konusunda hiçbir bilginiz olmasa bile bu kurstan çok fazla şeyler öğreneceksiniz.

Kursumuzda her seviyeye göre farklı eğitim verilecektir.

SORULARINIZ İÇİN :
[email protected]
MSN ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

arkadaşlar bu kurs toplam kaç ay sürüyor ve ilk iki ay motor bilgisi ardından plc eğitimimi verilecek yoksa aynı gün içinde karışıkmı yardımcı olursanız çok sevinirim

arkadaşlar bu kurs toplam kaç ay sürüyor ve ilk iki ay motor bilgisi ardından plc eğitimimi verilecek yoksa aynı gün içinde karışıkmı yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu kurslar 2- 6 ay arasında sürüyor. Temel seviyeden ileri seviyeye kadar gidiliyor. Kurslar modern imkanlarda gerçekleşiyor. Kursiyerlerden tek istenen devam etmeleridir. çalışan ve öğrencilerin katılabileceği düşünülerek, kurslar haftasonu ve haftaiçiakşam olmak üzere iki farklı gurupta işleniyor. Dersler teorik yani sadece anlatım şeklinde değil, önce anlatılıyor, sonra her kursiyerin bunu uygulama ile pekiştirme yapması sağlanıyor. Zaten mesleki eğitim uygulama yapmadan öğrenilmez. Kursu sanayinin ihtiyaçları doğrultusunda, MEB bakanlığına bağlı, en az 10 yıllık mesleki deneyimi olan Teknik Öğretmenler tarafından veriliyor.
Kurs sonunda MEB onaylı sertifika alıyorsunuz. Bu yıl sonunda tüm kursların bitmesi planlanıyor. Onun için bu kurslara katılmakta acele etmenizi öneririm. Çünki ilerde büyük ihtimalle bu imkanları bulamayabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,072
Son üye
metin ersoz

Yeni konular

Geri