ÜÇEM ELEKTRİK ELEMAN ARANIYOR

Şerif 58

Üye
İSTANBUL ÜMRANİYE İMES VE MODOKO BÖLGESİNDE BULUNAN MERKEZİMİZE ELEKTRİKÇİ USTA KALFA ARANIYOR. ÇALIŞMA SAHALARIMIZ ALIŞVERİŞ MERKEZLİ MAĞAZALAR. [email protected]

murat özer arkadaşım ilgine teşekkürler. eleman ihtiyacımız var vede sürekli çalışacak ücreti sen belirle. gel görüşelim. kompanzasyondan anlşayan olursa daha iyi. istibat tel..: 0541 259 49 00 ŞERİF YILDIZ

Moderatör tarafında düzenlendi:
serıf bey bız ıkı arkadasız normalde bır fabrıkada elektrık elektronık üzerıne calışmaktayız fabrıka bına tesısat kompanzasyonmakına arızaları vs aklınıza gelen genel elektrık işlerı yapabılırız haftasonları musaıt oluruz dusunursenız görüselim

AYTES arkadaşım ilginize teşekkürler. Oturduğunuz semt neresi ? Ben ÜMRANİYE İMES-MODOKO civarındayım. Buyrun gelin görüşelim.

kontrolkalemi forumundan ulaşan murat arkadaşı işe aldık ve geçiş döneminde.

çalışmak isteyen yok mu ? Alın size iş imkanı. acil ELEKTRİKÇİ USTALARI ( kompanzasyondan anlayan ) dolgun yol -- yemek -- sigorta -- şirket araçları var gidelecek yere araçlarla gidiliyor.

merhaba arkadaşım işlerinizi taşere ediyormusunuz. fabrika ve dekorasyon işlerini takip ediyoruz. 10 elemanım var. avcılardayız.

ümraniye modoko-imes civarı uygundur

Acilen elektrik ustası ümraniye-samandıra-ataşehir civarı mağaza dekorasyon işinde çalışacak eleman aranıyor. Irtibat tel..: O541 259 49 00 İŞ TEL..:0216 420 32 76-77 şerif yıldız. 10.06.2010

Acil elektrikçiler usta-kalfa-çırak aranıyor yol-yemek-sigorta iş garantisi. 12.06.2010

Taşerona iş vermiyoruz. Iş sorumluluğu tamamen bize ait. şehirdışı ağırlıklı işimiz oluyor.şirket araçları var bu araçlarla şantiyelere gidiliyor. Eleman olarak işyerine yakın bölgelerden tercihimizdir.

şerif bey ben o demiş oldugunuz herseyden anlamakla bırlıkte pc yazılımı da yazmaktayım profesyonel olarak ama 2 yıllık universite okuyorum suanda sakıncası olurmu bılmıyorum ama gorusmek ısterım

olabilir nalet 54 gelin görüşelim.

Arkadaşlar sürekli kompanzasyon bakımlarım var. Deneyimli eleman arıyorum.

Merhabalar abi ben Adanalıyım.İstanbul şişlide abim var.Elektrik-Elektronik Mühendisliği 1.sınıfı bitirdim.İş arıyorum okul masraflarım vs için...İşinize yararsam ben İstanbula gelebilirim.Saygılarımla..ERSİN BOZDOĞANOĞLU

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,072
Son üye
metin ersoz

Yeni konular

Geri