Çamaşır makinesine hakim olanlar bir bakabilir mi?

Kesinlikle detayları gözden kaçırmıyorsunuz. :) Başlık düzelirse konuya hakim arkadaşların da dikkatini çeker diye düşündüm. Saygılarımla

Motor kesinlikle değişmemiş, motor değiştiyse garanti dışı parçayı yani eski motoru bırakması gerekir Nasreddin Hoca gibi "kedi burdaysa ciğer nerde, ciğer burdaysa kedi nerde" diye servise sorabilirsin! Motor üzeri temiz doğru o da alü türü metal sebepli, somunda hiç anahtar izi yok hatta daha ileri gideyim soketin ve motorun üzerindeki tozlar duruyor :). @acaroz Ustam paslı mil 1-2 programda bu duruma gelmez kaldı ki servis sonrası annemizin makineyi çalıştırdığını sanmıyorum çalışan demir ışıldar :):p. Saygılarımla.

Dedektif gibi konuyu ozetlemissin abi daha ne olsun... :cool: ben lent , by lent ( ben bond ceyms bond repliginden )

Dostum Allahtan ben tafa mus tafa veya ben mel te mel yazmadın :D.
Allahtan yazmamisim birde yazsa imisim..:Do_O forum adin allahtan mustafa yada temek degilmis..

Ben olsam nasil olurdu diye dusunmeden edemedim ben 48 , serkan_48 :cool:

motor değişmediği kesin. kömürlerine bakılsa nekadar kullanıldığı belli olur

Gordugum kadariyla rezistans degismis. Sagdaki resimde sokulen parcaya ait. Bundan baska sokulen ikinci parca yok ise motor sokulmemis. Sadece rezistansi degistirmisler.

Makinanizdaki ariza cihaz normal calisiyor yikama yapiyor sikma yapiyor sadece suyu isitmiyor ise sadece rezistansiniz arizali imis. Gozle gorunen durum motor degismemis. Degisse idi sokulen motorda elinizde olurdu. Ortada motor filan yok.

Cihaz uzerindeki motor cok temiz duruyor dediginize gore makinaniz yeni. Bu durumda motoru degistirmemisler gibi gorunuyor sahsi fikrim.

Sadece rezidansı sökmüşler annemde motoru sorunca taktım rezidansla demiş ama annem motoru falan görmemiş sadece rezidansı sökmüşler onunda fotosunu cekmis dün babam aramış gelen servisciyi demiş rezidansın oraya taktım motoru diye şikayet ettik demiş edin istediğiniz yere demiş.

Motor kesinlikle değişmemiş, motor değiştiyse garanti dışı parçayı yani eski motoru bırakması gerekir Nasreddin Hoca gibi "kedi burdaysa ciğer nerde, ciğer burdaysa kedi nerde" diye servise sorabilirsin! Motor üzeri temiz doğru o da alü türü metal sebepli, somunda hiç anahtar izi yok hatta daha ileri gideyim soketin ve motorun üzerindeki tozlar duruyor :). @acaroz Ustam paslı mil 1-2 programda bu duruma gelmez kaldı ki servis sonrası annemizin makineyi çalıştırdığını sanmıyorum çalışan demir ışıldar :):p. Saygılarımla.

Şikayetçi olduk genel merkezi arayıp nasıl bir yol izlemeliyiz yardımcı olur musunuz

hiç bir servisin hem rezistans hemde sıfır motoru 200 tl ye taktığını görmedin..

ayrıca rezistansın resminin olduğu kağıtta motor ve rezistans diye yazıyor..

acaba motor revizyon mu yapıldı..yani sadece kömür mü değiştirildi?

hiç bir servisin hem rezistans hemde sıfır motoru 200 tl ye taktığını görmedin..

ayrıca rezistansın resminin olduğu kağıtta motor ve rezistans diye yazıyor..

acaba motor revizyon mu yapıldı..yani sadece kömür mü değiştirildi?

Bugün gelmişler tekrar servisten motoru değiştiriceklermiş gecen hafta gelenlerden biriside gelmiş bugün annem cocuga sorunca cocukta değiştirmedik abla demiş rapor edicez demişler bu durumu.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri