modem internet ışıgı

kayserli

Üye
s a arkadaşlar everest sg 1500 modem çalışırken interneti kesti resetledim yine olmadı mademdeki diyer ışıklar yanıyor sadece internet ışıgı yanmıyor .arıza hakkında bilgisi olan varsa teşekkür ederim. not modemi başka bir hat ve adaptörde denedim sonuç aynı

internet hattı girişini kontrol et slm

REZİSTANS ustamında dediği gibi modeme telefon kutusundan gelen kablonun sağlamlığını kontro letmeniz lazım, telefon aboneliğiniz de var ise modeme taktığınız kabloyu telefon makinesine takarak çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz, yok ise 444 0 375 numaralı tt net müşteri hizmetlerinden yardım almanız gerekir.
Bir ihitimal de modemi resetledikten sonra girilen kullanıcı bilgilerinde (kullanıcı adı/şifre) hata olabilir.
Zayıf bir ihtimal modem arızası.

O ışık internetin var olduğunu gösteren ışıktır, yoksa o da yanmaz. Yani netiniz yok. Gerekli görüşmeler yaparak internetinizi tamir ettirin. Sorun yine devam ederse ptt giriş terminallerinde yani dışarıdaki hatta sorun var demektir. Saygılarımla...

REZİSTANS ustamında dediği gibi modeme telefon kutusundan gelen kablonun sağlamlığını kontro letmeniz lazım, telefon aboneliğiniz de var ise modeme taktığınız kabloyu telefon makinesine takarak çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz, yok ise 444 0 375 numaralı tt net müşteri hizmetlerinden yardım almanız gerekir.
Bir ihitimal de modemi resetledikten sonra girilen kullanıcı bilgilerinde (kullanıcı adı/şifre) hata olabilir.
Zayıf bir ihtimal modem arızası.
s a usta yukarıda belirttigim gibi modemi başka bir hatta komşunun çalışan hattındada denedim sonuç aynı

O ışık internetin var olduğunu gösteren ışıktır, yoksa o da yanmaz. Yani netiniz yok. Gerekli görüşmeler yaparak internetinizi tamir ettirin. Sorun yine devam ederse ptt giriş terminallerinde yani dışarıdaki hatta sorun var demektir. Saygılarımla...
s a usta yukarıda belirttigim gibi modemi başka bir hatta komşunun çalışan hattındada denedim güç adaptörünüde degiştirdim sonuç aynı

s a usta yukarıda belirttigim gibi modemi başka bir hatta komşunun çalışan hattındada denedim güç adaptörünüde degiştirdim sonuç aynı
müşteri hizmetlerini ara modem bozuk veya paketinin süresi bitmiş olabilir slm

Modemi başka bir hatta bağladığınızda o hattın kullanıcı bilgilerini modem e girmez iseniz modem çalışmaz, siz modem i resetledikten sonra kullanıcı bilgilerini tekrar güncelledinizmi ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri