bobinaj

yusufson

Üye
söktüğümüz motorda emeye kaplı aliminyum iletken var bunun yerine bakır iletken kullanabilirmiyim? kulananabilirsem ne gibi değişiklik yapmam gerekir. tşkler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bakır kullanabilirsiniz.Yeni tel kesitiniz, daha düşük bir kesit olacaktır.

bakır tabiki olur
tel kalınlıgında örnek verilecekse 0.60 alüminyumsa bakır 0.55 olacak

Söktüğüm motor da arka kapak yok yani nüve çıkması lazım nasıl çıkıyor ısıtarakmı

sordugunuz sorunun cevabınıda kendiniz vermişsiniz... kolay gelsin

Aliminyum teli bakıra çeviren vede belli tel kesitlerini dönüştürme programı ayrıca tel kesit ve bobin volt hesabı prg. yazdım kullanan arkadaşlarda dua isterim

ilter YILMAZ

abi bana indüksıyon ölçü aleti hakkında bilgi lazım sende varsa bana gnerebılınmı?murat_2164_33 @hotmail.com

ilter abi bobinaj makinası için seninle bi ara telefonda görüşmüştük ne oldu makinayı geliştirip haber vericem demiştin
makinanın son hali ne oldu
ayrıca programlar için teşekkür ederiz

İLTER abi tek fazlı motorlarda iletken kesit ve sipir hesabı yapan bir proğramın varmı? yoksa nasıl hesablarım?

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,954
Son üye
yulaf177

Yeni konular

Geri