Elektrik Proje Takası

gem

Üye
Bunun ile ilgili bir konu başlığı açılması mümkün mü acaba? Bunu dememin sebebiyse birkaç tane:

1) Bazıları proje paylaşımında cimri olabiliyor. Sanırım karşılığnda bir şey almak onları biraz teşvik eder.
2) Bazı projeler büyük ölçekli veya şirketin ticari malı sayıldıkları için de direkt netten açık bir şekilde bir yere yüklemek uygun değil. Ancak özelde karşılıklı gönderim söz konusu olabilir diye düşünüyorum.
3) Ne kadar geniş bir referansınız olsa da, daha önce girişmediğiniz bir iş veya sizden daha iyi bir şekilde iş çıkarmış kişilerin çalışmalarını da referans olarak aramak zorunda kalabilirsiniz.

Gibi sebeplerle, elektrik proje çizimiyle ilgilenenlerin karşılıklı olarak mail üzerinden proje takası gerçekleştirebilmelerinin iyi bir uygulama olacağı görüşündeyim.

İlgilenenler, ilgilenmeyenler: Görüşleriniz nedir?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
bana uyar ben açık olarak paylaşımda bulunabilirim.. diğer arkdaşlarda faydalanmış olur.. sonuçta temin ettiğim çizimler başkalarından aldığım paylaşım ve bilgi amaçlıu autocad çizimleridir...

bana uyar ben açık olarak paylaşımda bulunabilirim.. diğer arkdaşlarda faydalanmış olur.. sonuçta temin ettiğim çizimler başkalarından aldığım paylaşım ve bilgi amaçlıu autocad çizimleridir...

Benim referans dosyalarım hem genel paylaşımlar, hem özel şirket, hem de oldukça ayrıntılı bazı projeleri kapsamaktadır. E-posta adresim [email protected] Benimle buradan iletişime geçin lütfen.

proje paylaşımında bende az cok katkıda bulunabilirim . sonucta bılgı ve bırıkım paylastıkca coğalır. proje isteyen varsa özelden ulaşabilir

TELİF HAKKI DİYE BİR KAVRAM VAR birde paylaşıla proje askeri tesis cezaevi adliye binası kaymakamlık binası gibi projelerse gene sıkıntı bence proje paylaşırken arşiv yaparken iyi düşünmek lazım

TELİF HAKKI DİYE BİR KAVRAM VAR birde paylaşıla proje askeri tesis cezaevi adliye binası kaymakamlık binası gibi projelerse gene sıkıntı bence proje paylaşırken arşiv yaparken iyi düşünmek lazım

İlk yazımı okursanız, zaten özel mülkiyet konusuna değindiğimi görürsünüz. Çizilmiş olan bir projeyi bire bir kullanmak da mümkün değil. Burada yapılacak şey, elinizde örneğin çok iyi çizilmiş bir hastane projesi vardır. Bunu alır, incelersiniz, hastane projelerinde neler göz önüne alınmalıdır diye notlar alırsınız.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri