Kontrol Kalemi

Sistem Armada Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Sistem Armada Hayatınızı Kolaylaştırıyor

  Legrand, ticari ve topluma açık binaların tüm ihtiyaçlarına cevap veren “elektrik tesisat ve yapısal kablolama sistem” çözümlerini Sistem Armada ile sunuyor. Sistem Armada, sade ve şık çizgisiyle ofislerinde farklılık arayanların bir numaralı tercihi oluyor.

   Sistem Armada 200’den fazla fonksiyonuyla duvarlarınızda bütünlük sağlayan anahtar priz koleksiyonu ve ofis çözümleriyle yaşam alanlarınızın konforunu ve güvenliğini artırıyor. Sistem Armada çözümleri, binanızın performansına katkıda bulunurken aynı zamanda yaşam alanınıza estetik bir görünüm katıyor.

  Legrand Sistem Armada 200

  Legrand Sistem Armada 200

  Teknoloji ile bütünleşmiş performansı yüksek ve ergonomik işlevlere sahip Sistem Armada‘nın çevreye duyarlı ürünleri, üretimden ömürlerini doldurduktan sonraki bile çevreye olan zararları azaltıyor.

  Kablosuz ve uzaktan kumandalı çözümler sunan Sistem Armada, ev ve ofis dışında kamu alanları, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar, havaalanları, fabrikalar gibi alanlarda da en önemli yardımcınız oluyor. Özellikle antimikrobiyel ürünleri 5 yıl boyunca self-dezenfeksiyon sağlayarak mikropların çoğalıp yayılmasını engelliyor. Bu nedenle Sistem Armada okullar, hastaneler ve toplu yaşam alanları için rakipsiz bir ürün yelpazesine sahip.

   

  Legrand Sistem Armada 200

  Legrand Sistem Armada 200

  Sistem Armada çözümleri sade ve estetik çizgisiyle, yaşadığınız mekanlara uyum sağlıyor. Ergonomik yapısı ve geniş seçenekleri ile de hayatınızı kolaylaştırıyor.

  Daha fazla bilgi için www.legrand.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ