Kontrol Kalemi

Schneider Electric, vinç uygulamaları için kullanımı kolay ve güvenilir kablosuz uzaktan kontrol cihazı

Schneider Electric, vinç uygulamaları için kullanımı kolay ve güvenilir kablosuz uzaktan kontrol cihazı

  Yeni kablosuz kontrol cihaz, ergonomik buton yerleşimi sayesinde vinçlerin tek elle kullanımına olanak tanırken, operatörün yüke odaklanmasını sağlıyor.
  Ergonomik tasarım, uzun pil ömrü ve SIL3 kablosuz acil durdurma özelliklerini bir araya getiren Harmony eXLhoist, vinçlerin uzaktan kontrolüne kolaylık sağlarken operatör ve makinenin korunmasına da yardımcı oluyor.

  Tek elle kullanım
  Harmony eXLhoist’in ergonomik tasarımı kullanım konforunu en üst düzeye çıkartıyor. Butonların akıllıca konumlandırılmış olması vincin tek elle kontrol edilmesini kolaylaştırırken, operatörün karmaşık bir manevra serisini kolaylıkla kontrol etmesine ve bütün dikkatini kaldırılan yüke vermesine olanak tanıyor

  Daha fazla güvenlik için dahili özellikler
  Kablosuz SIL3 sertifikalı acil durdurma, uzaktan kumandanın tabanına, operatörün kolaylıkla erişebileceği bir konuma
  yerleştirilmiştir. Buna ek olarak Harmony eXLhoist’te yanlışlıkla çalıştırmaya karşı SIL1 koruması bulunur. Harmony eXLhoist, yeni kablosuz uzaktan kontrol standartları ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

  Eşsiz pil verimliliği
  Harmony eXLhoist için pil şarj olma süresi sadece 15 dakikadır. 15 dakikalık şarj ile 30 saatlik kullanım imkanı sağlayan bu teknoloji sayesinde pil yedeklemeye gerek duymazsınız. ExLHoist’in pil kullanım ömrü de 5 yıldır, bu süre benzer cihazların kullanım ömrünün neredeyse iki katıdır.

  Ürün Kodu ve Dökümanları için tıklayınız. Harmony eXLhoist

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ