Kontrol Kalemi

Omron’un Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) Çözümleri

Omron’un Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) Çözümleri

  IPC’lerinizi ve kontrolörlerinizi koruyun:

  S8BA kesintisiz güç kaynağı serisi

  Omron, endüstriyel bilgisayarların (IPC’ler) ve fabrika otomasyon kontrolörlerinin anlık gerilim düşmeleri ve elektrik kesintilerine karşı korunması için ideal bir önlem olan, DIN ray montajlı bir DC-DC kesintisiz güç kaynağı (UPS) serisi S8BA’yı sundu.

  UPS bir elektrik kesintisi sırasında kontrolörün çökmesi ve verilerin kaybedilmesi ile, değerli verileri kaydederek kontrolörü düzgün bir şekilde kapatabilmek için gereken süreye sahip olunması arasındaki fark anlamına gelebilir.

  Kompakt, hafif ve uzun ömürlü

  Pano boyutlarının küçültülmesi, şu günlerde önem arz eden bir konudur ve S8BA’nın tasarlanması sırasında Omron mühendisleri net bir şekilde bu konuya odaklanmış. Önceden, bir UPS genellikle hacimli bir parçaydı ve bu sebeple genellikle panonun tabanına monte edilmesi gerekirdi. Çünkü aşırı büyük ve ağır olduğu için DIN rayına rahatça yerleştirilemezdi.

  Lityum iyon aküleri sayesinde yeni S8BA hafif (120W modeli sadece 800g) ve kompakttır. Yani kolayca standart bir DIN rayına monte edilerek değerli pano alanından tasarruf sağlayabilir.

  Piyasadaki çoğu UPS’te kullanılan geleneksel kurşun (Pb) piller ile karşılaştırıldığında, lityum iyon akülerin kullanılması S8BA’nın iki kat daha uzun ömre sahip olmasını sağlamıştır (tahmini kullanım ömrü 10 yıla ulaşır).

  Kolay montaj ve çoklu haberleşme bağlantıları

  S8BA’nın G/Ç arayüzü için yeni bastırmalı terminal bloğu, cihaza zahmetsizce kabloların bağlanmasını sağlar. Ayrıca S8BA, gelişmiş bir haberleşme arayüzleriyle (USB, RS-232C) donatılmıştır ve çeşitli IPC’ler ve fabrika otomasyon kontrolörleriyle uyumu sağlayan G/Ç sinyalleri sunar.

  Kontrol ekipmanlarınız için kesintisiz güç

  Anlık gerilim düşmesi veya elektrik kesintisi sırasında S8BA, garantili bir süre boyunca 24 V DC elektrik kaynağına yedekleme sağlayarak, hiçbir veriyi kaybetmeden sistemin düzgün bir şekilde kapatılmasını ve kontrolörlerin çökmesinin önlemesini sağlar. Ayrıca güvenli ve kararlı bir güç beslemesinin tekrar sağlanması için operatöre gereken süreyi verir.

  Çalışırken aküleri değiştirilebilir! Böylece, aküler değiştirilirken bile korunan ekipmanlar için kesintisiz güç sağlanır.

  Sisteminiz için yedek güç:

  BU_2RWL serisi AC-AC kesintisiz güç kaynağı

  BU_2RWL serisi, endüstriyel ekipmanlarınıza, bütünleşik uygulamalarınıza ve tüm sisteminize anlık gerilim düşmeleri veya elektrik kesintileri sırasında güç sağlayacak olan en iyi AC-AC online kesintisiz güç kaynağıdır (UPS).

  Sisteminiz için kesintisiz güç

  BU_2RWL yükleri kalıcı bir şekilde ana girişten bağımsız olarak çıkış frekansı ve çıkış gerilimi ile beslenir; bu özellik, online teknoloji ile mümkün kılınır ve gerilim düşmeleri veya elektrik kesintileri sırasında garantili bir süre için sürekli güç beslemesi sağlar.

  Çalışırken aküleri değiştirilebilir! Böylece, aküler değiştirilirken bile korunan ekipmanlar için kesintisiz güç sağlanır.

  Kolay kullanım ve esneklik

  Kullanımı kolay LCD ekranı, kurulum sırasında bilgisayara ihtiyaç duymamanızı sağlar; çok sayıdaki montaj seçeneği ise size bir ürünü, farklı ortamlarda ve kendi uygulamanızın ihtiyaçlarına uygun biçimde kullanacak şekilde standartlaştırma esnekliğini kazandırır. BU_2RWL uygulamanıza bağlı olarak panonun içine veya dışına yerleştirilebilir ve bağımsız olarak veya 19″ bir rafa monte edilerek kullanılabilir.

  BU_2RWL ayrıca fabrika otomasyon ihtiyaçları için çeşitli bağlantılarla sunulmaktadır: Bir giriş/çıkış terminal bloğu, RS-232C haberleşme ve bunun için G/Ç portu ve uzaktan kontrol için ON/OFF sinyali.

  Endüstriyel ekipmanlara entegrasyon için idealdir

  Standart olarak AC’den AC’ye UPS cihazları en yeni sanal işletim sistemiyle uyumlu, otomatik kapatma yazılımına sahiptir. Ayrıca CE işareti taşır ve UL belgesine sahiptir. Kararlılık gerektiren sistemler için idealdir ve standart bypass özelliğine sahiptir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ