Kontrol Kalemi

Omron güç anahtarlama boyutlarını küçültüyor

Omron güç anahtarlama boyutlarını küçültüyor

  Türü ve güç değeri bakımından piyasadaki en küçük cihaz olan ve Avrupa’nın her yerinde satışa sunulan Omron’un yeni kontaktörü J7KNU, güvenilir ve kullanımı kolay güç anahtarlama çözümüne ihtiyaç duyulan çok sayıda uygulama için idealdir.

  Yalnızca 35,5 x 35,5 x 33 mm boyutundaki J7KNU kontaktör 2,2 kW AC3 güç değerine sahiptir. AC ya da DC bobinlerle çalışan üç ve dört kutuplu kontaktör modelleri olduğu gibi mekanik kilitlemeli enversör kontaktör modelleri de mevcuttur.

  Elektronik sistemlerle güç devreleri arasında arayüz oluşturma, yıkama makineleri ve benzer uygulamalarda motor kontrolü, güvenlik bariyerleri ve güvenlik kapılarında motor kontrolü, iklimlendirme sistemleri ve paketleme makinelerinde fan kontrolü yeni kontaktörlerin genel uygulama alanları arasında sayılabilir.

  [images cols=”three”]
  [image link=”#” image=”5741″]
  [image link=”#” image=”5742″]
  [image link=”#” image=”5743″]
  [/images]

  Kontaktör emniyeti ve güvenilirliğinin yanı sıra motor kontrolü uygulamalarında kullanım kolaylığı sağlayan 3 mm tam açık kontak, tek bir tabana monte edilmiş kilitli bir çift olarak tedarik edilebilir.

  J7KNU kontaktörler, küçük dağıtım panolarında da kullanılmak üzere 15 mm DIN raya uygun tasarlandığı için kontaktörlerin kurulumları da oldukça kolaydır. J75KN bağlantı adaptörü sayesinde J7KNU, standart 35 mm DIN raya da takılabilir. Ürün, çok küçük terminallerle çalışma zorluğunu ortadan kaldırarak kolay ve hızlı kablolama sağlamak için geniş vidalı terminallerle birlikte verilir.

  Kısacası Omron’un J7KNU kontaktörleri, -40ºC ile +60ºC arasında değişen son derece geniş çalışma sıcaklığı aralığıyla en zorlu çevre koşullarında bile güvenilir bir seçimdir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ