Kontrol Kalemi

Mitutoyo Dijital Kumpas

Mitutoyo Dijital Kumpas

  Mitutoyo Dijital Kumpas ölçü yapmak için özellikle inşaat alanında önemli bir yere sahip olan ürünlerin başında gelmektedir. İnşaat sektöründe bu kadar önemli olan kumpasların doğru ölçüm yapması da oldukça önem kazanmaktadır. Bu sebeple kumpas ihtiyacı olan kişiler araştırma yaparlar.

   

  Mitutoyo Dijital Kumpas tüm bu özellikleri taşıyan en kaliteli ve en doğru ölçümü yapan kumpasların başında gelir. Mitutoyo, Japonya’da üretimi yapılan ve dünyaca ünlü bir firmadır. Ürünlerinde en kaliteli malzemeler kullanan Mitutoyo, dijital kumpası da üretirken aynı özeni göstermiştir. Mitutoyo Dijital Kumpas, fiyat ve kalite olarak oldukça iyi bir ölçüm cihazıdır.  Ölçüm birimi mm’dir.

   

  Mitutoyo Dijital Kumpas Özellikleri

  Mitutoyo Dijital Kumpas cihazının ölçüm aralığı 0- 150 mm’dir. Mitutoyo Dijital Kumpas en iyi kalınlık ölçüm cihazlarından biridir. Darbeye dayanıklı plastik bir paketlemesi vardır. Buda cihazın hasarlara karşı korunmasını sağlar. Cihazın sertifikası içinde bulunmaktadır. Cihaz paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve bu sebeple oldukça sağlamdır. Ölçümleri LCD ekran ile kolaylıkla görüntüleyebilmektedir.

   

  Mitutoyo Dijital Kumpas yüksek hızla kullanılabilen bir cihazdır. Cihaz kullanılmadığı zamanda kendini otomatik olarak kapatmaktadır. Bu durum enerji tasarrufunu destekler. Dijital Kumpas, iç çap, dış çap ve derinlik ölçümü yapar. Mitutoyo Dijital Kumpası incelemek istiyorsanız ve tüm özelliklerine bakmak istiyorsanız www.indusmarkt.com web sitesine ziyaret edebilirsiniz.

   

  Kendinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan kumpas çeşitlerini web sitesini ziyaret ederek bulabilirsiniz. En kaliteli ve doğru ölçümleri yapan Mitutoyo Dijital Kumpas en çok tercih edilen ve rağbet gören kumpas markalarından biri olmaktadır. Korunaklı taşıma çantası ile ve de en doğru ölçümleri yapan bir cihaz olmasıyla ün kazanmış Mitutoyo Dijital Kumpasın detaylarını www.indusmarkt.com ‘dan görebilir ve online bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ