Kontrol Kalemi

Led & Led Aydınlatma Fuarı için Hazırlıklar Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Led & Led Aydınlatma Fuarı için Hazırlıklar Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

  Türkiye’de LED sektörünün tek fuarı olan Led&Led Aydınlatma Fuarı bu yıl 1-4 Ekim tarihlerinde 11. kez ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Marmara Tanıtım Fuarcılık tarafından düzenlenmeye başlandığı 2007 yılından itibaren sektörün ihtiyaç duyduğu platformu sağlaması nedeniyle sürekli olarak katılımcı ve ziyaretçi sayısını artıran Led&Led Aydınlatma Fuarı için bu yıl da hazırlıklar doludizgin devam ediyor. Yine LED teknolojisi alanındaki tek fuar olma özelliğini koruyacak olan 11. Led&Led Aydınlatma Fuarı için yapılan tanıtım çalışmaları, sektördeki tüm köklü ve yeni firmalara bu prestijli fuarda yer alabilmelerine olanak sağlayarak sektördeki paydaşlarla buluşma fırsatları yaratmaktadır.

  7 yıldan bu yana, düzenlendiği her sene hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısının üstüne koyarak gidişatını sürdüren Led&Led Aydınlatma Fuarı’nda en son 2014 yılında yakalanmış olan %42’lik katılım oran artışı, bu kapsamda Marmara Tanıtım Fuarcılık’ın başarısını gözler önüne sermektedir. 2015 yılı içinse, bugüne kadar yapılan çalışmalara bakıldığında, basılı medyada 11 yurt içi yayına reklam verilirken, 10 sektörel bazda yayın yapan dergiye ‘insert’ davetiye eklenerek okuyuculara ulaşıldı. Bunun yanında, Led&Led Aydınlatma Fuarı ile ilgili sektörleri kapsayan 50’nin üstünde basılı ve internet yayınına fuarın basın bültenleri her ay düzenli olarak gönderilmeye devam etmektedir.

  led-fuari

  Çoğunluğu uluslararası alanda faaliyet gösteren, özel şartlar dâhilinde anlaşma yapılmış olan, içinde yayın, dernek, oda, vakıf ya da kamu kurumlarının da bulunduğu 30’un üzerinde kuruluşun üyelerine yönelik fuarın tanıtımı amacıyla ‘e-mail’ çalışması yapılmıştır. Söz konusu kurumların üyelerine gönderilen mailler vasıtasıyla daha geniş kesimlere fuar tanıtımları yapılarak daha fazla ziyaretçi ve katılımcıya ulaşılması hedeflenmektedir. Ayrıca, internet ortamına yönelik olarak, hem sektörel hem de genel bazda yayın yapan ulusal ve uluslararası 15’in üzerinde önemli web sitesi ile anlaşma yapılmış ve bu anlaşma gereği Led&Led Aydınlatma Fuarı’nın reklam bandı söz konusu web sitelerinde yayınlanmıştır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ