Kontrol Kalemi

Lcd – Led Tv Panel Çeşitleri – Satış Merkezi

Lcd – Led Tv Panel Çeşitleri – Satış Merkezi

  Bugünkü yazımızda son yıllarda hayatımıza giren ve her geçen gün yaygınlaşan Lcd, Led, Plazma televizyonların tv panel çeşitlerini ele alacağız. Yeni nesil ekran panellerinin kullanılması ile birlikte kullanıma bağlı zamanla ortaya çıkan sorunlarda artıyor. Gerek kullanıma bağlı gerekse darbeye dayalı tv panellerinde kırılma ve çatlamalar oluşuyor ve bu durum tv panel değişimi gerektiriyor. Genellikle televizyonlara verilen 2 yıllık garanti süresi bittikten sonra ekran ve panel arızaları oluşur. Garanti bittiği veya garanti dışı kaldığı için yüksek maliyetler de beraberinde geliyor. Tv panel fiyatları her markanın modeline göre değişkenlik göstermektedir. Herhangi bir tv ekran değişimi ihtiyacında mutlaka bir teknik servise veya profesyonel bir uzmandan destek alınarak tv panel kodu öğrenilmeli ve ona göre tv panel satın alınmalıdır. Tv panel fiyatları araştıranlar bazı modellerde neredeyse bir televizyon fiyatı kadar panellerin olduğunu görebilir.

  Tv Panel Satışı

  Tv panel modelinizi belirlediyseniz, gerisi doğru tv panel çeşidini bulmak kalıyor. Artık tv led bar çeşitlerinin internet üzerinden satıldığı gibi tv panel çeşitleri de internet üzerinden satın alınabiliyor ve tüm modeller incelenebiliyor. Bu noktada Merterelektronik.com üzerinde satışa sunulan tv panel modelleri arasından kullanıcılar kendi televizyon ekran paneline uygun modeli bulabildiği gibi hızlı destek alabiliyorlar. Merter Elektronik tv panel satışında sunduğu 40’dan fazla tv ekran paneli ile birçok televizyon modeline uygun ürünü içerisinde bulunduruyor. Piyasaya göre hesaplı Led, lcd tv panel fiyatları ile sıfır ambalajlı panelleri deposundan teslim ediyor. Tv panel satın aldıktan sonra güvenilir bir tv teknik servisi ile tv panel değişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Tv Panel Çeşitleri

  Merterelektronik.com üzerinden kendi tv panel kodunuzu aratarak uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Lg, Samsung, Philips, Arçelik, Sunny, Beko tv panel çeşitleri dahil birçok markanın tv ekran paneli bulunmaktadır. Her tv markasının modellerinde farklı paneller bulunmakla birlikte her panelin farklı kodları mevcuttur. İçerisinde de çeşitlere ayrılmaktadır. Bilinen olarak open cell ve bms paneller piyasada mevcuttur. Merter Elektronik de Open cell ve Bms panel çeşitleri de bulunmaktadır. Stoklarda bulunmayan veya bulamadığınız tv panel modelleri için iletişime geçilerek, tedarik edilmesi sağlanılmaktadır. Satışta olan ve en çok tercih edilen tv panel modellerinin kodlarını sizler için aşağıda örnek olarak listeledik.

  • CY-JJ40BGNV2H
  • CY-HF400CSLV2H
  • LC470DUH
  • 057D40-KN1 LSC400HN02 40N06-L-DPX1F1
  • LC550EQD(FG)(F2)
  • 15Y_40GF11BMB7S4LV0.1
  • A1947591A DS3S460NN01 46_KSZ_S100_SR4LV0.2 LJ41-10855A YP 1324
  • 052D48SS3 LJ94-31605B LSC480HJ04-R01 14Y_48VNB7SL2LV0.1

  Listelediğimiz tüm tv panel ürünlerine ve tüm çeşitlere Merterelektronik.com üzerinden ve aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir, sayfadaki telefon numaraları ile hızlı destek alabilirsiniz.

  https://www.merterelektronik.com/kategori/tv-panel

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ