Kontrol Kalemi

Kompanzasyonun Yeni Yüzü ile Tanışın: RGP

Kompanzasyonun Yeni Yüzü ile Tanışın: RGP

  Patentli Smiley (Gülen Surat) modu, geniş LCD ekranı, kullanıcı dostu yeni tasarım anlayışı ve SVC destekli modelleri ile RGP ürün ailesi, kompanzasyon panolarının yeni yüzü olarak ürün ailemize katılıyor.

  Birçok yeniliği bünyesinde barındıran RGP serisi, evrensel kullanım alışkanlıklarına paralel olarak geliştirilen 4 tuşlu tasarımı ve ekran arayüzleri ile kullanım kolaylığını, sade ve okunaklı gösterimler ile birleştiriyor.

  RGP serisi ile birlikte, patentli “ekran yüzleri” kullanımını Dünya’da ilk kez bir reaktif rölede sunan ENTES, kompanzasyon sisteminde bir sorun olup olmadığını farklı “smiley” modları ile kullanıcılara cihazın yanına gitmeden anlatabiliyor.

  Daha düşük kademelerde optimum kompanzasyon çözümünü sunan RGP serisi reaktif güç kontrol röleleri, 9 ve 12 kademe seçenekleri ile hem ilk yatırım hem de bakım maliyetlerinin minimum düzeyde gerçekleşmesini amaçlıyor.

  RGP Serisi ürün ailesi içerisinde, standart versiyonlar ile birlikte SVC destekli versiyonlar da yer alıyor. SR serisi endüktif yük sürücüleri ile uyumlu çalışan RGP-SR versiyonları, SVC teknolojisini kullanarak hem endüktif hem de kapasitif yüklerin olduğu işletmelerde en hassas şekilde kompanzasyon işlemini gerçekleştiriyor.

  Tamamı haberleşme destekleyen RGP serisi reaktif güç kontrol röleleri, Enerji Doktoru ile tam uyumlu şekilde çalışarak tüm dataların yazılıma aktarılmasına imkan sunarken, Enerji Doktoru üzerinden uzaktan erişim ile ayar değişikliklerinin yapılabilmesine de olanak sağlıyor.

  Tüm bu gelişmiş özelliklere ve daha fazlasına sahip RGP serisi reaktif güç kontrol röleleri şu anda lansmana özel fiyatlar ile kullanımınıza sunuluyor.
  ENTES RGP serisi yeni nesil reaktif güç kontrol röleleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ