Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• IRAK-ERBIL PARKVIEW TOPLU KONUT SITESINE 5 ADET 1100KVA CUKUROVA JENERATOR SENKRON CALISACAK SEKILDE ALDIK VE YAKLASIK 4 SENE SORUNSUZ CALISTI, NEDENI BELIRSIZ BIR SEKILDE JENERATORLERIN BIR TANESININ ALTERNATOR YATAK SARGISI YANDI, SIMDI NE YAPACAGIMZI SASIRDIK ACABA YENI ALTERNATORMU ALSAK KI AYNISINI BULAMIYORUZ YATAK SARGILARINIMI DEGISTIRSEK VEA SARDIRSAK BASKA CIN MALI STANFORD MALIMI ALSAK...ACIL CEVAP LUTFEN
    servetd
    05496812882 arayın watsaptan görüşelim
    Sa abi size bis danışacaksa jeneratör hakkında arama şansınız varmı 05300950186
    onun dışında büyük bir sistemi resetlerken başka nasıl problemlerle karşılaşabiliriz ve bu problemleri nasıl aşabiliriz yardımcı olabilir misiniz
    iyi günler ben bilgisayar mühendisiyim de scada sistemlerini öğrenmem gerekti ,bi yerden başladım ama acil olarak sistemi resetlemeyi öğrenmem gerekiyor , ancak reset sırasında anlık bir hata oluşurda sistem bir motoru göremezse misal, sistemi tekrar kapatıp açmadan o motoru nasıl sisteme tanıtabilirim,
    Merhaba ustam Eğer adam yerine koyup bir geri dönüş yaparsan çok sevinirim.

Adım murat jeneratör konusunda uğraşıyorum ve konu ile ilgili ufak tefek çapta yardıma ihtiyacım var lakin bu yardım öyle arıza yada benzeri şeyler ile ilgili değil...

Bir cihazın çalışma mantığını anlayamadım otomatik motorlu transfer şalteri hakkında bilgiye ihtiyacım var

0 536 462 56 65

0 538 703 49 68
    Sayın servetd
    Bugün eski bir yazınızdan size ulaşmak istedim.Biz portatif bir dizel jeneratöre otomatik hale getirmek istiyoruz.Piyasada hazır olan var ama çalışığımız yerde bunu uyguna yapıp öğrenmek istiyoruz.Bağlatıları ile ilgili bilgileriniz paylaşırsanız seviniriz.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri