Yardım! Alarm'da Stay (evde) ve Sleep (uyku) modu bölüm ayarlamak.

Alpertun

Üye
Sp-4000 paradoxta Stay ve Sleep modu için bölge ayarlayamadım,nette kesin bilgide bulamıyorum.

Normalinde stay ve sleep tuşuna basılı tutup moda geçse bile bütün pırlar kapı manyetikler yine aktif kalıyor.

Bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Merhaba
Size ekte manuel kurulum kılavuzunu gönderdim.Buna göre Örnek zon tanımlamalarında zon kısımlarını iyi ayarlamanız gerekmekte.Ev içerisinde olduğunuzda Stay 1 kurulum yaparsınız o yüzden Zon tanımlaması yaparken kısım bölümün de 2 enter clear ile tanımlarsınız.
Bilginize

Ekli dosyalar

• paradox-sp4000-programlama.pdf
    140.8 KB · Görüntüleme: 14
Merhaba
Size ekte manuel kurulum kılavuzunu gönderdim.Buna göre Örnek zon tanımlamalarında zon kısımlarını iyi ayarlamanız gerekmekte.Ev içerisinde olduğunuzda Stay 1 kurulum yaparsınız o yüzden Zon tanımlaması yaparken kısım bölümün de 2 enter clear ile tanımlarsınız.
Bilginize

Kılavuzlarda STAY>Kullanıcı kodu> vs. diyor.
Ama kulanıcı kodu girildiği anda sistem STAY pozisyonuna devreye girme aşamasına geçiyor ve başka tuş işlemiyor.

STAY kurmada ise bütün zonlar yine açık yani ARM pozisyonunda.

Zone'lardan bazılarını KISIM 2 'ye atıyorum. STAY Kurmada evet o zonlar çalışmıyor. Ama o zonlar bu defa ARM pozisyonunda da çalışmıyor.

Son düzenleme:
Günlerdir neredeyse keypad yanında yatıp kalkıyorum.
Denemediğim kombinasyon,incelemediğim kaynak kalmadı.
Birisi yardım etse müthiş sevineceğim.

Sistem kurdum ama geceleri kullanamıyorum. :(

Konu güncel.

Şimdilik geceleri Bypass ile iç zonları kapatıp alarmı devreye alıyorum.

Aksi halde Stay ve sleep ile bütün zonlar aktif durumda oluyor.

Yerli kaynakların hepsine baktım,yok yok yok.Yabancı kaynaklarda zone programlama noktasında 4-5-6-7 nolu tuşlarla alakalı olduğu yazıyor ama denedim olmadı.

Yerli kaynakların hepsine baktım,yok yok yok.Yabancı kaynaklarda zone programlama noktasında 4-5-6-7 nolu tuşlarla alakalı olduğu yazıyor ama denedim olmadı.
merhaba
alper bey telefon ile 0212 320 85 60 irtibat numarasını mesai saatlerinde panelin yanında iken arayıp engin bey den destek alarak programlaya bilirsiniz yada bu da benim numaram 533 150 14 01 destek vermeye çalışayım size

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri