Yana doğru açılan kapılar

arslan2566

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Yana doğru açılan otomatik kapılar ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar için bir sorum olacaktı.

Kapı uzunluğu 8 m olan bir dış kapıya otomatik kapı yaptırmak istiyorum.Ne tür özellikleri olması gerekir.Seçim yaparken ne gibi kriterlere göre yapılmalıdır.

Bilgi ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Aşağıdaki linkte benzer bir örneği bulunmaktadır.

Yana kayar Otomasyon ER-SA Otomasyon – Otomatik Kapı Sistemleri Bariyer,Panjur,Kepenk,Otomatik Kapı,Garaj Kapısı,Yana kayar kapı,Dairesel kapı,Kumandalı kapı,Seksiyonel Kapı,Nice Motor,Elvox,Daspi

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Yana kayar bahçe kapısında kardeşim nice marka kullanmanı tavsiye ederim nice robos 1500 modeli senin işini görür.daha alt seviye motorlarda var ama senin işini bu motor görür .ayrıca bide kapı ağırlığı filan da ayrı bi etken.senin işini bu görür.

arkadaşım yana kayar motorda BFT markasının üzerine motor yoktur kapı ağırlığı 500 kg nun üzerinde değilse bft demios 14 kullanmanı tavsiye ederim

çeşitli modeller mevcut kapı ağırlığına göre montajcı firma seçimin yapıp uygun motoru takmakta senin vermen gereken bilgiler kaç adet kumanda alacağın ve servis kapın yoksa servis kapısı butonu olacaktır

kapı ağırlığı ne kadar ve kaç kumanda kullanılacak sana uygun fiyat verebilirim

Bu o kadar basit bir devreki... Otomatik kapıcıların fiyatları astronomik kalıyor...
Bir adet ev tipi elektrikli monofaze vinç ve bir adet 4 yollu uzaktan kumanda, iki adet sınır anahtarı işinizi on numara görür... Ben yaptım 3 yıldır sorunsuz çalışıyor...

Bu o kadar basit bir devreki... Otomatik kapıcıların fiyatları astronomik kalıyor...
Bir adet ev tipi elektrikli monofaze vinç ve bir adet 4 yollu uzaktan kumanda, iki adet sınır anahtarı işinizi on numara görür... Ben yaptım 3 yıldır sorunsuz çalışıyor...

Size katılıyorum sistemi kendimiz kursak daha ucuz olur marka olursa teknik servis üçreti biliyorsunuz...100/150tLden başlıyor...

Sistem kolay...Bu arada otomatik açılan kapıda...Elektrik gittigi sırada bir işlem yapması güç oluyor mandal yardımıyla motoru dişliden ayırmak gerekıyor kapının elle acılması için bu söylediklerimi okul kapısında bulunan sistemde izledigim sonuçlarda yazmiş bulunuyorum!!!

Banada basit bir sistem lazım hem ucuz olacak hem işlevsel yaptıgını birazdadetaylı anlatırsan sevinirrim........

Son düzenleme:
merhaba elvox yana kayar kapı motorum varda klemens baglantıları lazım mumkunse bula bılırmıyız acaba varsa elınızde yardımcı olurmusunuz

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri