Yüklediğim “ Kamera resmindeki kablolar “ hakkında ?

Selamlar arkadaşlar.
1) Bu fotoğrafta ok işareti ile gösterdiğim kabloların görevi nedir? Altta sarı ve kırmızı girişli kısım var. En üsttede kameraya giren ince bir kablo var sanki. Bunları soruyorum üstadlar

2) İlave olarak kameralar için adaptör takılması gerekmiyor mu 12 V için. Ben burda kameraya bağlı adaptör göremedim. Sizce neden ?

A8841654-CC57-4E01-A4D9-E8BC9CFA4AD3.jpeg

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Kırmızı soket voltaj
Sarı olan video aktarımı
Mesafe kısa herhalde rg6 kablo kullanılmamış

Kırmızı soket voltaj
Sarı olan video aktarımı
Mesafe kısa herhalde rg6 kablo kullanılmamış

evet bir etüt merkezinin bahçesindeki kamera. Mesafe tahminen 20 metre.

peki üstad video aktarımı ve voltaj olduklarını nasıl anladın? bu konuda yeniyimde. birde adaptör ile sonlandırma neden olmamış peki

Her cihaz beslemeye yakıta ihtiyaç duyar, yeni de baßlasan enerjisiz iş yapılamayacağını bilirsin. Görüntü almak için sarı fiş evrensel standarttır. Muhtemelen bağlantılardan biri eski ve yenilenmesi güçlük çıkardı, sonradan yeni hat çekilerek çözüm getirildi.

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri