Xiaomi Redmi Note 9 Kasma Sorunu

bahag

Üye
Merhabalar, xiaomi markasını artık duymayanımız kalmadı kendiminde kullandığı note 9 pro versiyonunda kasma sorunu ile karşılaştım arada kafa dağıtmak için pubg oynuyordum ve aşırı derece donduğunu fark ettim ve internete bu sorunun çözümü için araştırmaya çıktım tüm yöntemleri bu sorun ile karşılan kişiler için denedim ve kesin sonucu buldum eğer xiaomi markalı telefonunuz donuyor yada kasıyor ise yapmanız gerekenler şu şekilde;

• Telefonunuzun ayarlar bölümünü açın ve sonrasında;
  • Ayar bölümünden, telefon hakkında kısmına basın MIUI yazan kısıma 7 kez basın.
  • Sonrasında ise tekrar ayarlar bölümüne gelin ve ek ayarlar kısmına girin, Geliştirici seçenekleri yazan kısıma tıklayın.
  • Bu kısımdan HW Overlays yazan bölüm açık ise kapatınız . Zaten kapalı konumda ise o kısıma dokunmayın.
Bunları uyguladıktan sonra başka bir çözüm yolu kalmıyor eğer tüm bunları yapmanıza rağmen sorun devam ediyor ise garanti kapsamında telefonunuzu garantiye göndermekten başka seçeneğiniz kalmıyor.
Umarım faydalı bir bilgi olmuştur aranıza yeni katıldım ve ilk içeriğim bu şekilde oldu düzenli olarak işinize yarıcak içerikerl paylaşmaya devam ediceğim.

Kaynak; https://www.takipkolik.com/xiaomi-redmi-note-9-kasma-sorunu-cozumu/

Redmi 9 A kullanıuorum, kamera cok gec acılıyor, servise verdi, yazılım yüklendi geldi.
Ama, gecıkme devam ediyor. Ykardaki anlatımı uyguladım, uygulamalardan ön bellekleri tek tek temizledim, ama durum aynı..
Yapabıleceğim başka bir sey varmıdır.
Hw Overlays, bu model de yok..

Redmi 9 A kullanıuorum, kamera cok gec acılıyor, servise verdi, yazılım yüklendi geldi.
Ama, gecıkme devam ediyor. Ykardaki anlatımı uyguladım, uygulamalardan ön bellekleri tek tek temizledim, ama durum aynı..
Yapabıleceğim başka bir sey varmıdır.
Hw Overlays, bu model de yok..
xiaomi redmi note 9 kamera geç açılma, kasma , donma vb sorunlar için birde bu yöntemleri deneyin hocam.

Teşekkur ederım ilginize ama ben tlf u değiştirdim..

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri