XG5000 mdb Sorunu

savas59

Üye
Merhaba arkadaslar daha once hic LG plc kullanmadim ancak sirkete yeni gelen makineler LG pcl ve programini kurdum XG5000 Ancak Program acilirken connot open file symbol.mdb hatasi veriyor buna ragmen aciliyor ancak deneme programi yapmak isteyincede ayni hatayi veriyor ve yapilamiyor bunu yasayan veya basina gelip cozen bir arkadas varsa ve bilgi verirseniz sevinirim.

Tesekkurler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
symbol.mdb dosyasını açamıyor. O yazılımdan anlamam ama mdb dosyası bir veritabanı dosyası. Gerekli ODBC cconnector veya sürücü bilgisayarında yüklü olmayabilir.

Bilgisayarında yoksa Microsoft Office Access yükle bu problemini çözebilir.

İşletim sistemi nedir?

symbol.mdb dosyasını açamıyor. O yazılımdan anlamam ama mdb dosyası bir veritabanı dosyası. Gerekli ODBC cconnector veya sürücü bilgisayarında yüklü olmayabilir.

Bilgisayarında yoksa Microsoft Office Access yükle bu problemini çözebilir.

İşletim sistemi nedir?

Onu Halettim hocam. İşletim sistemiyle Alakalı bir sorun varmış. ( Şirket Koreli Tüm PC ler Korece Bu nedenle Program Karakter Sorunu Yaşamış TR Yaptım PC yi sıkıntı kalmadı Merak eden olursa diye nedeni ve çözümü yazayım dedim. )