merhabalar bizde vestel xxl 8510 te 8kilo çamaşır makinesi var bu makine1 ay kadar önce END hatası veriyordu araştırdım motor kömüründen oldugu yönünde bilgilere ulaşıp kömürleri kontrol etim bir sorun yok kömür yataklarını temizledim makiney, de AU moda aldım mod bittikten sonra herhangi bir arıza götermedi çalıştı daha sonra devamında yine END hatası vermey başladı bende her hata sonrası AU mod yapıp tekrar başlattıgımda çalışıyordu taki son au mod yaptıgımda makine çok yüksek devirle döndü ve yerinden oynadı sarsıldı fişini çekerek durdurm fakat ondan sonrada E01 hatası vermeye başladı bizim burda bir tamir tamirci geldi su sevşye sivici gibi bir parça değişti makineyi açtı makine çalıştı iki yıkama sonra yine E01 hatası verdi tamirciye durumu söyledim kart hatası kartın değişmesi gerek yenisi yok 2.elinede 250 lira istedi yaptırmadım şuan ise şöyle bir durum var AU mod yapıyorum E01 arızası verip çalışmıyor sonra bende makinenin fişini çekip kilit açık sesini alınca fişi takıyorum ileri saat düğmesine basıyorum yıkama yapmak istediğim moda alıyorum ne hikmetde makine ileri saat modunda çalışıyor
bu arada makine E01 hatası (kapı kilitmiş)verince makinenin kapısı kilitleniyor kartı söktüm ümraniyede enes elektroniğe götürdüm kartı test etti sağlam dedi kapı kilitte saglam kilitliyor yani kartta herhangi bir patlak yok kararma vardı temizledim makine şuan sadece ileri saatte çalışıyor diger türlü E01 hatası veriyor
istanbul ümraniye örnek ataşehir taraflarında güvenilir bir kart tamircisi varmı yada makineye bakıp tamiri yapacak bizim yakındakiler biri kart dedi oda teste götürdü muhtemelen enese götürdü oda kablolar değşecek dedi

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri