Uygulama projesi örneği veya örnekleri

İlk defa gördüğüm bir derste(Sözleşme Keşif ve planlama) hoca haftaya uygulama projesi bulup getirin dedi. Mühendisler odası tarafından, TEDAŞ'tan (İzmir'in elektrik dağıtım şirketi) onaylanmış halde uygulama projesi istedi. Çıktı halinde. Proje üzerinde yapıcağımız işlemler;
-Hazır olan proje hakkında tahmini maliyet hesabı. İşçinin maliyeti, Tahmin edilemeyen kayıplar, Malzeme maliyetleri, Kâr gibi.
-Ve henüz anlayamadığım ihaleye girme işleri
.

Bana sadece yukarıdakilerin içinden bir uygulama projesi örneği gerekiyor diğer işlemleri biz gerçekleştireceğiz. Sitedeki bu konudaki Autocad yeterli mi?. Daha başka kaynaklarda var mı? . Lütfen bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…