Twido pazartesileri rundan çıkıyor?

çıraközgür

Katılımcı Üye
Merhaba, eski bir makinemiz var sistemde twido plc ekran olaraktanda hmi megalis var, iki gün enerji olmayınca pazartesi enerji verince run'a girmiyor. her pazartesi pc ile bağlanıp run'a geçiriyorum. megalis ekrandan şüphelendim, onu kaldırdım delta ekran taktım sorun aynı. muhtemelen yarın pazartesi yine yanı olacak.
sorun neden kaynaklanıyor olabilir acaba?

Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba, eski bir makinemiz var sistemde twido plc ekran olaraktanda hmi megalis var, iki gün enerji olmayınca pazartesi enerji verince run'a girmiyor. her pazartesi pc ile bağlanıp run'a geçiriyorum. megalis ekrandan şüphelendim, onu kaldırdım delta ekran taktım sorun aynı. muhtemelen yarın pazartesi yine yanı olacak.
sorun neden kaynakla
2 yıl gemiş muhtemelen sorunu çözmüşsünüzdür plc'nin içinde eprom pili var o bitmiş olabilir

Twidosoft'da Program-->Scan mode edit menüsünde "Automatic Start in Run" veya Twidosuite'de Program-->Configure-->Configure the behavior menüsünde "Automatic Start in Run" işaretli olursa run'da açılacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri