Toshibo ,Beko CM arizasi

ELNUR

Paylaşımcı üye
Selamlar
1)Toshiba AW-1050SB modelli camasir makinasinda E1 yaziyor .bu ariza neyin arizasidir.
2)Birde Beko WKB61241PTMC modelli cm de her hansi yikama proqramina koydugunda kapi kilitleniyor ve oylece duruyor amma durulama ve sikmaya koydugunda normal calisiyor .Yeni alinmis makinadir.Bu ariza neden kaynaklana bilir.
Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Beko makine lcd ekranlı makine..teste girerken hata kodunu ekranda gösterir..teste alıp deneyin.pamuklu 90 kısmından giriyor teste..

senin için ufak bir araştırma yaptım..umarım işe yarar..pompa arızasına benziyor..

E1 Anormal drenaj.
Yoksa Boşaltma hortumunun düzgün yüklenir.
·​
Eğer tahliye hortumu yenmek zorunda mıyım.
·​
Dondurmayın.
·​
Boşaltma hortumunu çöküşü mı.
·​
Tahliye hortumunun ucunda Kol sular altında olabilir.
·​
Kum ve kumaş tiftiği gibi çamur, drenaj hortumu ve tahliye çıkışı sıkışmış olabilir.

E2, E21 Kapağı anormallik açın. Kıyamet kapağı açıktır. E22 Anormal durumlarda deterjan, kapak anormal açılış açın. Emniyet kolu tespiti işlemi. E3 Anormal dengesizlik. Giyim önyargılı inceleyin. E4 Isıtıcı akımı anomali. E5, E51 Su anomali. Su seviye sensörü, boşaltma vanası emin olun. E52 Sıcak su temini anomali. E6 Motor akım anormallik. E7 Motorun dönme anormal. E8 Motor anormal voltaj. E9, E91, E92 Anormal su kaçağı. Anormal su seviyesi. E93 Ben köpük sensörü anormallik sıkıştı. E94 Anormal basınç sensörü. Sensör hata algılama köpük. EA Anormal güç kaynağı voltajı. Eb Otomatik kapanma anomali. Ec Anormal debriyaj. EH Termistör anormallik. EP Arıza pompalayın. A Ben anormal kurutma başlangıcında Çrş var. F Kurutma esnasında Aşırı yük algılama. H Ben yüksek sıcaklıklarda duraklama ve kuruma basın. L Kuvvet kapağı kilidi, kapı kilidi arıza.

Cok tesekkurler Abim.Harikalar yaradiyorsunuz.
Abim Sikmaya aliyorsun suyunu bosaltiyor Sonra bu arizayi veriyor.
Yikama ,durulama normal,Ancaq sikmada bu arizayi veriyor

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri