WN6005RS CMde sikma arizasi

ELNUR

Paylaşımcı üye
Selamlar.
Modelini belirtdiyim Beko CMde ariza boyle.
Makinada tum rejimlerinde sikma yapmiyor.Her hansi proqrama goydugunda veya her hansi sikma proqramini verdikde sikma yapmiyor.Suyu bosaltiyor mator bir iki tur saga sola donerek oylece duruyor amma pompa islem yapiyor ve 1-2 dak.dan proqram ayar cihazi ilerliyerek sonlaniyor.
Suyu normal bosaltiyor.Mator kondensatorla islem yapiyor kondensatoruda yenisiyle deyisdirdim ariza yine ayni.Elbiselersizde sikma yapmiyor.Bu ariza proqram ayar cihazindan kaynaklana bilirmi ve neleri kontrol yapmam gerek.
Cok sag olun.

Arkadaslarim yardimci ola bilecek biri varmi??

sn elnur kardeş sizin bu konuda bilgi ve tecrübeniz benden çok fazla. ama ben yine arıza hakkındaki düşüncemi paylaşmak isterim. sizin makina sanki dengesiz yük kontrol modunda takılı kalmış gibi görünüyor.buda ya tako jeneratöründen yada elektronik karttan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.ALLAH kolaylık versin.

elnur kardeş merak ettim doğrusu sizin makina noldu. arıza nereden çıktı. bildirirseniz bizede tecrube olur..görüşmek üzere hayırlı akşamlar.

Abim Uzaq memleketdedir makina hala gitmemiwim .gedib bilgi vericeyim.Kendine iyi bak

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri