Telefon Hatti Hakkinda Yardim

OMERK.

Üye
merhaba ben odaya gelen adsl hattini kullaniyorum. baktigimda salonla oda paralel. telekomcu arkadas hatti salona verdigini söyledi. peki ben salonu iptal etmek istiyorum nasil yapacagim.simdiden tesekkurler.
yanliz bana salonda hiz daha stabil geldi. odada kullandigim icin salonu iptal edecegim

Son düzenleme:
merhaba ben odaya gelen adsl hattini kullaniyorum. baktigimda salonla oda paralel. telekomcu arkadas hatti salona verdigini söyledi. peki ben salonu iptal etmek istiyorum nasil yapacagim.simdiden tesekkurler.
yanliz bana salonda hiz daha stabil geldi. odada kullandigim icin salonu iptal edecegim

salonu iptal etmek istiyorum . iptal etmezseniz size ne zararı var ?
salondaki hattı başka amaçlı kullanmayın .

diğer kabloların nereye gittiini bulun .
telekomcu arkadaş nereden işlem yaptı ise
telefon prizinden bağlı veya buattan ise devreden çıkarın .
kablonun nereye gittiğinin bulunması
kablo renklerinden bulunması
kabloları grup haline söküp test internete bağlanması bağlanması üzerinden kablo tesbiti .

Son düzenleme:
bi zarari yok da hat zayif kaliyor. daireye iki kablo mu gidiyor? kutudan odaya gidene mi baglamali?

bi zarari yok da hat zayif kaliyor. daireye iki kablo mu gidiyor? kutudan odaya gidene mi baglamali?
Diğer Tel. Prizlerinde cihaz kullanmadığınız sürece bunun size hiçbir zararı olmaz. Aksine Modem'i istediğiniz zaman istediğiniz odaya taşıyabilme rahatlığına sahip olursunuz.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri