Teklif verebilecek uygun firmalar

ılk oncelıkle merhabalar duzenlı olarak calıstıgımız fırma var ama artık son bu hatalardan dolayı calısmak taraftarı degılım uygun fıyatları var aslında ama burdakı fırmalara da bu malzemelern toptan fıyatlarını verebılecek arkadaslara gonderıyorum Bızım ısımız Azerbaycan Bakude
8/8 dvr cıhaz
1 adet duman dedoktorlu kamera
3 adet gece goruslu 35 40 metre mesafelı ayaklı kafeslı
1 adet 36 ledlı kamera
3 adet dome kamera goruntusu gusel olsun 15 20 metre
400 metre hazır kamera kablosu uclukları
adoptorlerı 8 adet

Merhaba
handsomealper arkadasım irtibata gecersen yardım olabılırız
[email protected]

ılk oncelıkle merhabalar duzenlı olarak calıstıgımız fırma var ama artık son bu hatalardan dolayı calısmak taraftarı degılım uygun fıyatları var aslında ama burdakı fırmalara da bu malzemelern toptan fıyatlarını verebılecek arkadaslara gonderıyorum bızım ısımız azerbaycan bakude
8/8 dvr cıhaz
1 adet 36 ledlı kamera
adoptorlerı 8 adet

arkadasım bunları alıp bakuye gotureceksen hıc ugrasma derım gıdıp oradan al buradan oraya kendıne yuk etme ama yınede buradan alıp goturucem dersen ıstedıgın urunlerle ılgılı yardımcı olurum

mavigolge arkadaş çok haklı toplasan 1500 tl etmeyecek malzeme orda bir firmadan alsan belki de daha ucuz a temin edebilirsin en azından yasadığın teknik sorunlarda tedarikçin yanıbaşında olur

Protek firmasını tavsiye ederim.istanbul firması.

ılk oncelıkle merhabalar duzenlı olarak calıstıgımız fırma var ama artık son bu hatalardan dolayı calısmak taraftarı degılım uygun fıyatları var aslında ama burdakı fırmalara da bu malzemelern toptan fıyatlarını verebılecek arkadaslara gonderıyorum Bızım ısımız Azerbaycan Bakude
8/8 dvr cıhaz
1 adet 36 ledlı kamera
adoptorlerı 8 adet

sen buralara kadar girdiysen fiyat araştırması yapmaya senden ekmek yenmez biraderim,burda sana pahalı verene kazıkçı dersin almazssın,ucuz veren senden çalar farkında olmassın,sonuç itibariyle burdan sana hayır gelmez, burası teknik platform burdaki adam sana fiyat verirse arkadaşının emeğini sömürür benim kanaatim bu şekilde saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri