Tedaş Elektrik Dağıtım Kurumları

Arkadaşlar Merhaba
Tedaş elektrik dağıtım kurumlarında çalışmanın avantajı ve dezavantajı nelerdir. Başlangıç maaşları nedir?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Arkadaslar ekat belgem yok calistigim isletme isletme icerisinde bulunan trafoda arizayi gidermemi istiyor bende benim belgem yok diye yapmadim lise mezunu elektrik teknisyeni ekat belgesi olmadan trafoda bi islem yapabilirmi tskler.

Şebekecilik zevkli,yorucu,riskli iştir.Sevme-
den yapılmaz.Ücret beğenme gibi bir lük-
sünüz yoksa iyi iş koludur.

Sami bey elektrik teknisyeni isletme icindeki trafoya mudahale edebilirmi ekat belgem yok iceri girmemde yasak sanirim cevaplarsaniz cok sevinirim.

Sizin öyle bir yetkiniz yok.Size öyle bir talimatıda kimse veremez.EKAT belgesi
olmayan teknisyende,OG tesislerine mü-
dahalede bulunamaz.Lise mezunu,elektrik
işlerinde çalıştırılamaz.

Sizin öyle bir yetkiniz yok.Size öyle bir talimatıda kimse veremez.EKAT belgesi
olmayan teknisyende,OG tesislerine mü-
dahalede bulunamaz.Lise 345
Sami bey elektrik teknisyeni isletme icindeki trafoya mudahale edebilirmi ekat belgem yok iceri girmemde yasak sanirim cevaplarsaniz cok sevinirim.
Lise mezunu elektrik islerinde calistirilamaz derken sami bey orayi anlayamadim.

OG gerılım elektrık tesıslerınde demek ıstedı, İşletmenın sorumlu elek. muh nezaretınde gerılımsız olarak onarımda bulunabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri