türkiyenin en büyük mesleki gelişim platformunda neden 12 saat boyunca cevap verilmez

teknik öğretmenler neden forumda öğrencilere cvp vermez

• tatildeyiz

Oy: 0 0.0%
  • burada sadece haklarımızı savunmak için bulunuyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
üstar şimdi öğrencisine temeli atmış bir öğretmen için bu dediğiniz çok doğru burada sadece öğretmenlere yüklenmekte yanlış tabi sistem onları buna itiyor gibi geliyo imkanımız olsada şöyle bir araştırma yapılsa 2000 yılı öncesi yüksek okul mezunlarının iş yerlerindeki ilk üç yıl terformansı 2000 sonrası içinde eğitim sistemi gevşedikçe öğretmenlerde gevşiyor gibi geliyor bana ciddi bir sorun var vede bunu çok geçmeden elektrikle alakalı bütün dallarda piyasada göreceğimizi sanıyorum

Soru eğer doğru sorulursa mutlaka bir cevap veren olacaktır diye düşünüyorum.
bazı sorulara bu yüzden cevap verilmiyor olabilir.
ki ben genel de bir soru ile sorununun net anlatılmamış olmasını asıl neden olarak görüyorum.

mesleklerde gizlilik ön plandadır nedense bende çözemedim....

sayin ilhan turkiyemizde maalesef bir sorunla karsi karsiyayiz bunuda bizler yarattik yada yasalari uygulanmasindan kaynaklandi diyebilirim.ornegin yolda yarali yatan bir insana kimse yardim etmez cunku kazara bu adami alir hastaneye goturur vede o adam polise ifade vermeden olurse iste o zaman o kisi suclu duruma dusurulur vede sanki o oldurmuste katil oymus gibi muamele gorur
iste buda biraz bizim icimizdeki yardimlasma duygularimizi koreltmis durumda inanirmisiniz azerbeycanda bulundum vede orada soyle bir durum var bir meclistesiniz ve oraya yeni bir insan katiliyor fakat sizi tanimiyor ama selamlasmadan vede en onemlisi tokalasmadan diger kisiyle konusmuyor bizde ise sadece hedef meclisteki o kisi sadece onunla selamlasma

simdi meslek liselerinde eski egitimin olmamasinin en buyuk nedeni biz velileriz aslinda baskasi degil .kusura bakmasin kimse ogretmen tokat attiginda gidip biz o ogretmene neden vurdun demeyip birde biz ogretmeni dovmeye kalkarsak ogretmende bana ya ogrenirse ogrensin der vede motivasyonu kaybolur.ben ismini vermek istemedigim bir meslek lisesinde ogrencinin ogretmenin uc metre otesinde sigara ictigine sahit oldum simdi bumu ogretim

Gezer77, size tamamen katılıyorum. Ama velilerin davranışlarına sistemin hatalarını da ilave etmekte fayda var.

sayin ilhan turkiyemizde maalesef bir sorunla karsi karsiyayiz bunuda bizler yarattik yada yasalari uygulanmasindan kaynaklandi diyebilirim.ornegin yolda yarali yatan bir insana kimse yardim etmez cunku kazara bu adami alir hastaneye goturur vede o adam polise ifade vermeden olurse iste o zaman o kisi suclu duruma dusurulur vede sanki o oldurmuste katil oymus gibi muamele gorur
iste buda biraz bizim icimizdeki yardimlasma duygularimizi koreltmis durumda inanirmisiniz azerbeycanda bulundum vede orada soyle bir durum var bir meclistesiniz ve oraya yeni bir insan katiliyor fakat sizi tanimiyor ama selamlasmadan vede en onemlisi tokalasmadan diger kisiyle konusmuyor bizde ise sadece hedef meclisteki o kisi sadece onunla selamlasma

simdi meslek liselerinde eski egitimin olmamasinin en buyuk nedeni biz velileriz aslinda baskasi degil .kusura bakmasin kimse ogretmen tokat attiginda gidip biz o ogretmene neden vurdun demeyip birde biz ogretmeni dovmeye kalkarsak ogretmende bana ya ogrenirse ogrensin der vede motivasyonu kaybolur.ben ismini vermek istemedigim bir meslek lisesinde ogrencinin ogretmenin uc metre otesinde sigara ictigine sahit oldum simdi bumu ogretim

aksaklıklar tam anlamıyla bu üstat bu velilerin süper müdahalesinede çare bulunmalı madem şiddet yok o zaman ağır disiplin cezaları olmalı

aksaklıklar tam anlamıyla bu üstat bu velilerin süper müdahalesinede çare bulunmalı madem şiddet yok o zaman ağır disiplin cezaları olmalı

Şimdi tüm öğrenci veli leri bana kızacak ama şu ata sözü aklıma geldi. "NUS İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKTİR, TEKTİR İLE USLANMAYANIN SONU KÖTEKTİR"

Malesef ki biz anne babalar her zaman kabahati öğretmende buluruz. oysaki aynı yollardan bizlerde geçtik. Öğretmenlerimizden iyi yaptığımız işlerden takdir, kötü olanlardan da azar işitmedik mi. Bu azarlar bizleri bu yaşa getirmedimi. Eeee o zaman demekki öğretmenin de damarına basılmayacak ve öğretmen de abartmayacak.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,195
Son üye
dijitalpark

Yeni konular

Geri