türkiyenin en büyük mesleki gelişim platformunda neden 12 saat boyunca cevap verilmez

teknik öğretmenler neden forumda öğrencilere cvp vermez

• tatildeyiz

Oy: 0 0.0%
  • burada sadece haklarımızı savunmak için bulunuyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
anketi açmamın sebebi kimsenin elini taşınaltına sokmaması eminimki bu ankete tepki verecek olaanlar paylaşımda bulunan ticari amaçlar için burada olamayan kişiler olacaktır

Belki kimsenin verecek cevabı(yorumu) yoktur. Ben kişisel olarak eğer net bir cevabım yoksa yorum yapmamayı tercih ediyorum.

üstadım saygı duyarım bende çok şeye cvp veremiyorum ama çok tuhaf değilmi tm 12 saat forumda genelde kayıtlı online kişisi 100den aşağıya düşmüyor sorulardan biri kontktör bobinin sembolü yani soran kişi lise son tamamen bilgi sıfır sayın azrail konu başlığını düzeltmiş ama yine nafile bilenmi yok bunu yani ne zamandır bu konular altında tartışılıyor paylaşımlarıda yönecilermi yapsın herkez ticari bişiler peşinde

haklısınız bazı insanlar sadece ticaretlerini düşünüyor.ben müsait oldukça forumdaki konuları inceleyip anladığım konular hakkında mutlaka dönüş yapmaya çalışıyorum.
şunuda belirteyimki kendimi hiçbirzaman ben bu işin piriyim olarak görmem. illaki konuya benden daha çok hakim olan kişiler vardır.onların konuya attıkları cevaplarıda inceleyip varsa eksiklerimide gidermeye çalışıyorum olması gerekenide budur bence.
bilgi paylaştıkça çoğalır.
bilgiyi kendisine saklayıp paylaşmayı reddedenler ise okumuş cahilden başka birşey olamazlar.
okumuş cahil olmaktansa kültürlü çoban olmak daha onurlu ve ALLAH katında daha makbuldur bence.
yüce rabbim bu bilgileri bu düşünce gücünü neden verdi bir düşünmek gerekmezmi?
sizce bunların hesabı sorulmayacakmı?

anketi açmamın sebebi kimsenin elini taşınaltına sokmaması eminimki bu ankete tepki verecek olaanlar paylaşımda bulunan ticari amaçlar için burada olamayan kişiler olacaktır

merhaba öncelıkle konu guzel neden cevap verılmez ben basıt bır örnek vereceğım geçenlerde bır kardeşımız ses yukseltıcı amplikator yapacağım yardım edermısınız dedı elınde malzeme yok çalışan veya arızalı bır amlikatoru sokmuş parçaları değerlendırmek ıstıyor yardım ettığımızı farzedelım çalıştıramıyacak bu kesın yardım ettığıne pişman olacaksın ama malzeme konusunda sorunu yoktur veya tedarık etme ımkanı vardır hıssettıruır oyle amator kardeşlerımız sadece fikir olarak yardım ıster buna amenna zevkle yardım edılır arızalı cihazı sokup yenıden yapmaya kalkişan kardeşımız okuyunca stem edecektır kusura bakmasın bır kontaktorun bobin uçları A 1 A 2 veya kontak uçları googlede gorsellerde sorgulanınca binlerce şema çıkıyor bence bu soruyu soran forumda bılgı kırlılığınden başka bışey yaptığı yok doğal olarak ta cevap verılmez şahsen ben vermem :)zaten elektrikçi değilim

forumda sorulan sorular o ayrı bir mesele zaten kontaktörü googlede bulabiliriz tm az daha ileri seviye bişi sorun bakalım ne cvp alacaksınız elektrik bölümünde okuyan bir öğrenci son yılında hala kontaktörü bilmiyorsa hadi pratikte değil sembolünü görünce tanımıyorsa eğitimcilerimizde hata aramak gerekir derim bursada ne kadar elektrik elelektronik öğrenci ile konuştuysam verdikleri cevap bizi atölyede hocalar serbest bırakıyor takılıyoruz tarzı anlaşılan bende bir sorun var sanırım haylaz öğrencilerle karşılaşıyorum

Konu ile ilgili çok iyi bilgi sahibi değilsem cevap yazmam. Zira bunun iki sebebi var: bir, arkadaşı yanlış yönlendirmemiş oluyorum, iki, o konunun gerçek hakimlerine karşı madara olmuyorum. :D
saygılarımla...

Konu ile ilgili çok iyi bilgi sahibi değilsem cevap yazmam. Zira bunun iki sebebi var: bir, arkadaşı yanlış yönlendirmemiş oluyorum, iki, o konunun gerçek hakimlerine karşı madara olmuyorum. :D
saygılarımla...

üstat bu konuda sana katılıyorum yorum yazan diğer arkadaşlarda aynı fikirde benim burada sorguladığım mesele tam olarak kimse neden cevap vermedi değil
bir meslekliselerinin verdiği eğitimin kalitesi
iki her konudan ticari çıkarımızmı olması gerekiyor

Bence öğretmenler tatildedir yada bu aralar online değillerdir ? olabilir

sorulardan biri kontktör bobinin sembolü yani soran kişi lise son tamamen bilgi sıfır

Abi bende oraya lise son öğrencisi olarak cevap yazmıştım 1-2 sorusuna fakat yanlışmı cevap verdim kumanda bobini sorusuna ?

evet cevaplarını gördüm reaktif güç kontrol rölesini açıklamışsın öğrenci olmana rağmen güzel bir davranış işte bu konuyu öğretmenlerin ben ve benim dengim elektrikçilerin ileri seviye işler yapan üstatlarımızın daha önemli konularda neden yardımcı olmaktan kaçtığımızı gün yüzüne çıkartmak için açtık

konu sadece orada cvp verilmemesi değil bu forumda genel bir durum o konu sadece örnek
buna benzer yüzlerce konu var

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri