Türkiye'de İlkleri yapmaya geliyorum..

nzlyrm46

Üye
Daha önce duyulmamış görülmemiş projelerle elekrtronikte inşallah çığır açıcaz ezberlediklerinizi unutun arkadaşlar çok mutluyum şuan ki yeni bir sistem daha geliştirdim.

şunuda eklicem ki hiçbir projeyi saklamadan direk dosya döküman paylaşıcam herkes ile..önce vatan diyenlere gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuyu ve .,içeriği çok merak ettim. Dört gözle paylaşımlarınızı bekliyorum takipteyim.

Daha önce duyulmamış görülmemiş projelerle elekrtronikte inşallah çığır açıcaz ezberlediklerinizi unutun arkadaşlar çok mutluyum şuan ki yeni bir sistem daha geliştirdim.

şunuda eklicem ki hiçbir projeyi saklamadan direk dosya döküman paylaşıcam herkes ile..önce vatan diyenlere gelsin

Heralde Üyeyi kaldırdılar !

buradayım arkadaşlar free enerji saçmalığı gibi bir şey değil örnek veriyorum bir devre tasarımına ihtiyacınız oluyor hep yabancı kaynaktan buluyoruz doğrumu.ama ben tüm herkese istemediği kadar bilgiyi devreyi paylaşmaya başlıcam dünden itibaren dökümanları toplamaya hazırlamaya başladım.artık türkiyeden de neler çıkacağını göstermek adına ilk adımı ufak bir adım olsa da ben atıyorum herkesden aynı duyarlılığı bekliyorum.

ahmed-i necat ! çıkmaz umarım.Olmuşlar-
dan 1-2 tane görsek iyi olurdu.

Son düzenleme:
İhtiyaç olan birşey bunları toplayıp bir web sayfası olarakmi sunacaksın ? Eğer öyleyse çok güzel olur.
Başarılarının devamını dilerim.

Konu açılırken büyük bir şey sandım ama halen bir gelişme yok ne durumda acaba

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri