Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bir çok kılimanın hata kodlarını verilmiş ama benimde bir sorunum var cevaplarsanız çok sevinirim daha bu gün bir klima aldık ve kılima takılır takılmaz çalıştırdı servis kontrol için ve kılima 10 sn sonra Er 13 hatası verdi yukarıdaki hata kodlarına baktım Er tabanlı kod yok bu piyasaya yeni çıkan kılimaların hata kodları belki bu yüzden yukarıdaki hata kodlarında bulunmuyor kısacası bu Er tabanlı bütün kodların hepsi ve özellikle Er13 hatasının açıklamasını yapacak birisi varmı ve kılima bu arada vestel ınvertırmı ne diyolar ondan a++ cevaplarınızı bekliyorum

baymak 41 chf klimamız var timer 5 temp 22 ışığı yanıyor aynı anda birde timer on ve timer off ışığı aynı anda yanıyor ve on off düğmesine basıldığında run ışığı yanıyor ama klima hiç çalışmıyor. yardımcı olursanız sevınıriz

Zamanlayıcı aktifleştirmişsin kitapçığından silme resetleme işlemini oku.

Vestel bio 7000 btu için kart kodu bulamıyorum yardım

Hocam merhaba
Northair 9000 BTU klima ayni arızayi veriyor ancak ilk çalıştırmada ince boru buzlanma yapıyor barometreyi bagladigimda da 60 - 65 PSİ basınç gosteriyor 10 dakika kadar sonra buzlanma kesiliyor 30-35 dakika sonra basınç 80 PSİ te çıkıyor ve klima dış ünite motoru duruyor fan çalışmaya devam ediyor 10 dakika sonra e5 arizasiyla dış ünite tamamen duruyor ve tekrar devreye girmiyor bu arada dış ünite alev alacak derecede isiniyor

Dış fan kapasitorunu kontrol ettiğimde sağlam görünüyordu

Bu arızanın çözümünü aciklarsaniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyor hayırlı çalışmalar diliyorum

hocam bu klimalar çok sıkıntılı bır klıma mısır üretimi lanetli bir makıne arıza kartsal olabılır nedesem boş bu cıhaz için bir klimaya 10 sefer gittiğimizi bilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…