Tüm elektronik firması kapandı mı ?

GND-

Üye
s.a arkadaşlar hepimizin parça aldığı yakından tanıdığı bluemavi.com ( tüm elektronik ) firması kapandı mı ?
bazı arkadaşlardan bir çeşit duyumlar aldım parça siparişi edip ürünün parasını ödedikten sonra ürün felan olmadığını söylüyorlar işin ilginç yanı ne telefonlara nede emaillere cevap veren kimse yokmuş ? ben çok uzun yıllar ordan malzeme aldım ama son 1 senedir işlerim iyi gitmediği için parça sipariş edemiyorum bu konuda bilgisi olan var mı acaba ????

s.a arkadaşlar hepimizin parça aldığı yakından tanıdığı bluemavi.com ( tüm elektronik ) firması kapandı mı ?
bazı arkadaşlardan bir çeşit duyumlar aldım parça siparişi edip ürünün parasını ödedikten sonra ürün felan olmadığını söylüyorlar işin ilginç yanı ne telefonlara nede emaillere cevap veren kimse yokmuş ? ben çok uzun yıllar ordan malzeme aldım ama son 1 senedir işlerim iyi gitmediği için parça sipariş edemiyorum bu konuda bilgisi olan var mı acaba ????
Malesef bende alışveriş yaptım 3 ay önce 1 ayda 10 kez arayarak siparişimin 1 kısmını gönderdiler... göndermedikleri ürünler içinde iade yapacaklarını söylediler.. 2 aydır iade bekliyorum... sakın sipariş vermeyin...

Allah allah ben yıllardır sorunsuz alışveriş yaptım bu adamlara ne oldu iflas felan mı ettiler acaba ????

a.s. bende aynı sorunu yaşadım, sipariş verdim ,ödemesini yaptım malesef 1-2 sefer denk geldim telefonda
ama malzemeler gelmedi 1.5 ay oldu ,galiba batık.!
karaköyde tanıdığı olan varsa bi baksa acaba durumu buradan bildirse ne kadar iyi olurdu.!

bende 2 ay önce sipariş verdim 7 tl falan kapıda ödemeli ama maalesef ne geldi nede siparişe bağlandı.mail attım dönüş yapan olmadı.telefonlarada çıkan yok battı galiba.

adamlar battı mı acaba ??? çünkü ne telefonlara nede email lere cevap veren yok muş ??

94 yıllık Radio Shack bile batmış bizim bir esnafımızın batması pek haber olmaz.

batcak ne var ki ... iş değiştirmişlerdir

Son düzenleme:
mesele haber olup olmaması değil bu firmadan parasını verip parça sipariş eden ve aylarca bekleyen insanlar var mevzu bu....

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri