Su Vana Sayaç DC Motor

fcayy

Üye
Arkadaşlar merhaba ,

https://www.alibaba.com/product-det...2700.pc_countrysearch.main07.8.93b261c1UJ0ZmE

Elimde görseldeki gibi bir su vana sayaç DC motor var.Kırmızı ve sarı kablolardan güç veriyorum.Mavi ve yeşil kablolar ise switch ler.Verdiğim linkteki görsel haricinde bir döküman da bulamadım .Bu switchlerin görevi nedir , nasıl çalışır yardımcı olabilir misiniz?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Limit svic ler açık ve kapalı kontak ihtiyacını karşılar. Yerine göre değişir, araç camını açıp kapamakta birine denk gelince daha fazla o yönde dönmez. Başka yerde sadece elk vermekle sürekli ileri geri giden cihaza hareket vermeniz mümkün.

Limit switch lerden giderek çalışma mantığını anladım , çalıştırdım , Teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri