Su deposu şamandıra sistemi

evet, bu iki kavramın iç içe geçtiği yerler var. ben valfleri biraz rolelere benzetiyorum. hava, su veya hidrolik gibi akışkanlarda (yön) kontrol görevini üstleniyorlar. vanalar ise daha büyük akışkanları -tıpkı kontaktorler gibi- valflerin komutlarıyla kontrol ediyorlar.

Boru kesiti geniş olsa da toplu mekanik şamandıranın çıkış deliği kesiti yine dar oluyor ve sorun çözülmüyor

Bizim memlekette her sakallıya hacı amca denildiğine benziyor bu iş aslında . Hatta bir ara eski tüfek sakallı bir solcu ( dışarıda görsem bende hacı amca derim ) bu husustan dert yanıyordu
Boru kesiti geniş olsa da toplu mekanik şamandıranın çıkış deliği kesiti yine dar oluyor ve sorun çözülmüyor
Sizin o zaman gelen şebekenizde basınç sorunu var . Size uygulamalı olarak düzelttiğimi anlattım .

Evet ana sorun ana şebekedeki basınç sorunu zaten

Bence daha geniş ağızlı şamandıra sistemi bakmanız. Depo giriş borusunu daha geniş çaplı ile değiştirmeniz. Selenoid gibi ek elemanlar elektrik kesintisi gibi farklı sorunları da peşinden getirecektir. En iyi çözüm en basit olandır. Su basıncı yetersiz olabilir belki ama az ihtimal. Prc plastik boru kaynağında kaynak yerlerinde fazla basılırsa tıkanma oluşur. Bu da su aksa da tazyiği azaltır!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…