Soft Starter ve sürücü ile motora yol vermek

Soft Starter ve sürücü ile motora yol vermek istiyorum bağlantı şeması mevcut mu ustalar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Soft starter de motor kontaktör olmadığı için genelde sargı voltajı na göre üçgen bağlanır.

Siz ne gibi bir şema arıyorsunuz?

Soft Starter ve sürücü ile motora yol vermek istiyorum bağlantı şeması mevcut mu ustalar
önce bir karar vermen gerekiyor soft starter mı sürücümü ikisi aynı şey değil hangi cihazı kullanacak iseniz kendi sitesinde manuelini indirip yapabilirsiniz

Her sürücü ve soft starterin bağlantısı farklıdır soft starter de yok ama bir sürücüyü bağladığınız da çalıştırmak için parametre ayarları yapmanız gerekir sürücüyü kendi üstündeki buton ve potansiyometre ile de çalıştırabilirsiniz(bu sürücünün tuşları çabuk bozulacağı için pek tercih edilmez)ya da harici buton ve potansiyometre ile pano dışından da çalıştırabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri