smd led yakmak

zuco

Üye
herkese merhaba greyder 460 modeli şarjlı lambadan söktüğüm 22 li smd led paralel bağlanmış durumda internette led ile alakalı amper bilgisi aradığımda 60-75 mah arası diye bilgi çıktı ve çıkan tek bilgi bu bu arada led in modeli 2835 diye birşey şimdi sorunum şu 12 v 500 mah şarjlı matkap adaptörüyle 20 -25 dk kadar çalıştı sonra adaptör aşırı ısınmadan kesti amperi yetmediğinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum farklı bir adaptör bağladım bu sefer 12 v 2 amper ondada yandığı gibi sönüyor yani 1 sn felanda beklemiyor max ışığa çıkıp hemen kapanıyor 1 sn kapalı kalıyor sonra yine aynı şekilde . şimdi benim istediğim şey akvaryum aydınlatmak ve yaklaşık 10 saat felan aralıksız çalışmasını istiyorum 22 li ledimi çalıştırmak için ne yapmalıyım nasıl bir adaptör gerekli şimdiden yardımcı olmak isteyenlere teşekkür ederim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…