Siemens logo ile delta operatör paneli birlikte çalıştırabilirmiyim?

derinu

Üye
slm arkadaşlar simens logo ile delta opreatör paneli birlikte çalıştırabilirmiyim?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
siemens plc ile delta operatör paneli çalıştıra bilirsin ama sanırım logo ile çalıştıramazsın üstat

malesef çalıştıramazsın ancak logonun yeni çıkan serilerinde td200 benzeri özel bir operatör paneli ile haberleşebiliyor. ancak bu panelde sadece logo ile beraber kullanılabiliyor bildiğim kadarıyla

simdi herkes calistiramazsin demis sana fakat yeni cikan vede logo ile haberlesen ekran hangi haberlesmeyi kullaniyor onu bir incele ondan sonra bu moddan rs 485 donusturen bir donusturucu ile haberlesme yapabilirsin diye dusunuyorum.bende simdi arastirmaya basladim arastirmam hakkinda detaylari yazarim burada

slm arkadaslar logo yu öğrenmek istiyorum. yeni baslayanlara ne onerirsiniz.

değerli önerilerinizi beklşyorum..

slm arkadaslar logo yu öğrenmek istiyorum. yeni baslayanlara ne onerirsiniz.

değerli önerilerinizi beklşyorum..

Logo eğitim seti alarak başlayabilirsin. Ayrı ayrı Logo+kablo+yazılım almak yerine eğitim seti almak ucuza gelir. Ama bu işlerde yeniysen ve para harcayacaksan bu işe en azından logo yerine S7 200 serisi ile başlamanı öneririmm.

LOGO ASIBUS' ı destekliyor. eğer panelinde asi bus desteği sağlanabilirse haberleşebilir sanırım. Araştırıp denemek lazım.

s7-200 xp home ile çalışmıyor acaba ne yapabiliriz?

slm arkadaşlar siemens logo ile delta operatör paneli birlikte çalıştırabilirmiyim?

Artık calısır

siemens_logo.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri