Schneider sürücü motoru ters yöne verme sorunu

çıraközgür

Katılımcı Üye
Arkadaşlar merhaba, Schneider sürücünün klemensinde çift yönlü mandal buttonla 24v yi Ll1 bağladığımda motoru sola çeviriyorum. 24v yi Ll2 verdiğimde sağa dönmüyor. Motor duruyor. Acaba Bağlantıda, ayarlarda yapmam gereken başka birşey daha mı var?
Sürücü modeli ATV312HU11M2
IMG_20180927_152732.jpg
IMG_20180927_152819.jpg
IMG_20180927_152732.jpgIMG_20180927_152732.jpg

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
tERMINALA, KISA BIR KABLŞO IULE KÖPRÜ YAPMAYI DENEYIN, SONUÇ SİZE YOL GÖSTERECEKTİR.

mERHABALAR,

Daha önce bu sürücüyü kullanmadım ama yönlendirme için cihazınızın rrS parametresini kontrol eder misiniz.

Aşağıdaki bilgiye göre geri yön ataması no ise çalışmıyor olabilir. Bu parametreyi LI2 olarak atamanız gerekiyor diye düşünüyorum. Deneyip sonuca göre hareket etmemiz gerekiyor.

Şahsi fikrim bu ayardan sonra LI2 ye 24 volt verdiğin,izde cihaz motor yönünü döndürecektir. Bu cihaz programlanabilir olduğu için örnek veriyorum geri dönüş gerekmeyen uygulamalarda LI2 portunu farklı amaçlarda kullanım için programlanabilir o yuzden çoğul port kullanımı vardır. Bir porta farklı görevler atanabilir.

Siz LI2 ye geri dönüş için program atarsanız sorun kalmayacaktır.

Asız.png

Son düzenleme:
Hiç bir sey yapamazsanız, fabrıka ayarlarına geri döndürün, fabrıka çıkışı, L2 geri komut olarak ayarlıdır.

fun stt rrs l2h yap sıstemı off on yap l2de gerı donus kontagın acılır

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri