Schneider plc twido destek.

şenol3737

Üye
Merhaba değerli meslektaşlarım .Ben şuana kadar belli başlı bir çok plc ile uğraştım ve halende uğraşmaktayım ,Elimde ikinci el vede sıfır bir çok plc ve hmı var elimden geldiğince hepsiyle proğramlama konusunda uzmanlaştım ama bu uğraşmalarım genelde diğital giriş çıkışlar üzerine oldu analoğ denemelerimi belli plc markalarında yapabiliyorum,belli başlı sayacak olursam,Delta,Gmt,Fatek,Ls, marka plc lerde analoğ uygulamalarım oldu Delta,Gmt ve Ls ile servo uygulamalarıda yaptım.Ancak schneider,siemens,abb,alenbredley,mitsubıshı,omron,shlin,cimon,unitronics,teco,möller,vigor,lıyan plcler ile diğital giriş çıkışlar yaptım.Ben şuan schneider twido ile Analoğ giriş uygulamasına örnekler yaptım ama çıkış ile ilğili bir işlem yapmadım siz değerli meslektaşlarımdan bu konuda yardım istiyorum.Şimdiden Teşekkür eder hayırlı işler dilerim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri