Satan var mı ? DVP-12SE Uyumlu analog giriş çıkış modülleri satın almak istiyorum

Herkese selamun aleyküm

Değerli ustalarım Çok değerli bir abimin verdiği bir tane Delta DVP12SE Röle çıkışlı bir tane plc ve bir tane DVP-16SP ile bir tane de DVP-08SP modulü var elimde.

Lakin ben Bu PLC ye sırf kendimi geliştirebilmek için bir de analog giriş ve analog çıkış modülleri satın almak istiyorum.

Yani bir modül üzerinde yada ayrı ayrı hem analog giriş hem de analog çıkışlar olursa ( 0-10v , 4-20mA , 0-20ma seçenekleri olan ) satın almak istiyorum lakin kötü bir durum var ki yenisine gücüm çatmıyor...

Kullanılmış Atıl durumda bir yerlerden çıkmış artık bir işe yaramaz diye kenara ayrılmış terk edilmiş bişiyler yani fiyat olarak beni yormaması gereken bişiy istiyorum HAAA BİRİSİ ÇIKAR DA HEDİYE EDERSE ÇOK DA MAKBULE GEÇER :D

Bu şekilde elinde bişiyler olan arkadaşlar birer fiyat yazabilirler mi Rica etsem ?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri