Samsung bulaşık makinesi

(Onun çok önemi yok. Önemli olan yoğun ve hızlı yıkama ışıklarının yanması)yazılan hata karşılığı yok anlatmak istediğim bu
Led1/led20 diye anlıyorum dogrumu?

(Onun çok önemi yok. Önemli olan yoğun ve hızlı yıkama ışıklarının yanması)yazılan hata karşılığı yok anlatmak istediğim bu
Led1/led20 diye anlıyorum dogrumu?
Arkadaşım anlatamıyor muyum? Samsung kendi sitesinde demişki ekransız olan modellerde hata kodları ışıklarla belirtilir. Şu şu ışıklar yanıyorsa hatanın nedeni şu olabilir. Modelden bağımsız olarak yazmışlar. Sizde yananlarda yoğun ve hızlı yıkama ışıkları. Bende onlara karşılık geleni paylaştım.

Siz servise götürün onlar yardımcı olacaktır. Kolay gelsin.

Arkadaşım anlatamıyor muyum? Samsung kendi sitesinde demişki ekransız olan modellerde hata kodları ışıklarla belirtilir. Şu şu ışıklar yanıyorsa hatanın nedeni şu olabilir. Modelden bağımsız olarak yazmışlar.

Siz servise götürün onlar yardımcı olacaktır. Kolay gelsin.
Arkadaşım sana demek istediğim orada yoğun led hatasi yok

İşaretli olanlar nedir? Kitapçıkta yazmıyor olabilir. Ben size kendi sitesinden alıntı yapıyorum.

1696145733439.png

1696145775748.png

Şunu diyemedin arkadaşım yoğun led yerine led1/led20 olması gerek diye bu hataya bak

Şunu diyemedin arkadaşım yoğun led yerine led1/led20 olması gerek diye bu hataya bak
Ben sizi gayet iyi anladım tamam kitapçıkta yazmamışlar ama kendi sitesinde yazmışlar.

Siz diyorsunuz ki LED1+LED20 = su giriş hatası???

Bende LED3+LED20= Kitapçıkta yok.

Kitapçıkta yazan doğruysa makinaya su gelip gelmediğini, giriş hortumunu ve su giriş ventilini kontrol edersiniz. Bunlarda sıkıntı yoksa kartta problem olabilir. Sitedeki bilgi doğruysa oradaki çözüm önerilerinide yazmışlar zaten.
Kolay gelsin.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri