Samsung çamaşır makinesi duruyor, tekrar tuşa basınca çalışmaya devam ediyor

@Kazuya5587 @Ehll56 arkadaşlar ben karttaki röle lere hafif tıklıyorum makina çalışıyor siz de deneyin bakalım ne olacak röle let ali expres de var
Ben kartı tamire verdim 400 tl ye yaptılar 6 ayda garanti verdiler şuan çalışıyor kurtuldum sorundan umarım tekrarlamaz

Selam
Elektronikçiye mi verdiniz yoksa teknik servis e mi?
Elektronikçiye verdim araştırarak herkes yapamıyormuş bunu ayrıca teknik servis tamir yapmıyor yeni kart takalım diyor onada geçen ay 2750 tl fiyat vermişlerdi

aynı sorunu bende yaşadım. servis anakart değişimi dedi. anakartı tamir ettirdim. makina boşta çalışıyorken durmuyor. ama içinde çamaşır varken belli dakikalarda duruyor. bir kaç kere tuşa basarak ilerletmek gerekiyor. gerçek manada teknik olarak anlayan kimse yok

Anakartla uğraşmadan önce makinanın tüm boşaltım borularını temizleyin. Bazı borulara birşeyler tıkandığı için yapabiliyor. ben çözümü bu şekilde buldum.

Bu video da yardımcı oldu

Samsung eco bubble 8kg çamaşır makinesi yıkama işlemine başladıktan sonra hata kodu vermeden duruyor. Yıkama yapmıyor. tekrar durdur başlat tuşuna basınca sanki bir şey olmamış gibi yıkamaya devam ediyor.
bir programda bu 1-2 defa olabiliyor.
Sizce kart arızası mı? sorun ne olabilir?
Güncelleme: 1 saatlik programda 2 defa durma yaşadım. 38 dakika kalmışken durdu ve bekle başlat tuşuna iki defa bastm (beklet sonra tekrar başlat) program devam etti. 16 dakika kalmışken yine aynı şey oldu.
Konunun üzerinden çok geçmiş ama aynı sorunu aylardır bende yaşıyorum makine samsung 8 kg ecobubble siz ne yaptınız kart değişimi sorunu çözdü mü

Benim de böyleydi konu açtım hatta beko 5102. Kendi kendine duraklıyordu. Diğmeye basınca devam ediyordu ama sorunsuz. bir kaç gün sonra ise artık sola döndürmemey başladı. birbiriyle ilişkili mi bilmiyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri