s7-200 Program Şifresini Bulma Hakkında

kardeş sana bir program gönderiyorum şifreyi buluyor. hadi kolay gelsin :)

gerçekten teşekkürler işe yarıyor ...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Programı çalıştırmak istediğimde yukarıdaki uyarıyı veriyor.
mscomm32.ocx dosyasını buldum. Register etmek istediğimde ise aşağıdaki uyarıyı alıyorum. İşletim sistemi Vista 32 bit.

Programı çalıştırmak istediğimde yukarıdaki uyarıyı veriyor.
mscomm32.ocx dosyasını buldum. Register etmek istediğimde ise aşağıdaki uyarıyı alıyorum. İşletim sistemi Vista 32 bit.

Aynı hatayı bizde de verdi.İki Bilgisayarda da denedik ve birinde Xp diğerinde vista yüklü idi.Biz çalıştıramadık.
Diğer arkadaşlar çalıştırdığına göre bizde bir sorun var diye düşünüyordum.

nasıl çalıştıracağımızı anlatırsanız ?

senkronel nasıl işe yarıyor.bende olmadı.time out! yazıyor.şifreyi bulmuyor.

Arkadaşlar;

1. download ettiğiniz .ocx dosyasını system32 klasörü altına kopyalayacaksınız. Ondan sonra register ediniz...

2. Time out yazması PLC ile haberleşme olmadığı zaman çıkıyor.

Yalnız şifre bulucu çalışıyor dediğimiz program PLC tipine göre değişiklik gösteriyorsa bilemiyorum.

Bu programın seri PPI değilde USB PPI kablusu işifreyi bulan versiyonu varmı aceba.

mustafa kardeş bende yozgtlıyım hemşerim o program banada lazım almanya malı bır makında şifre var ve plc yı alamıyorum bundan başka bildigin bişey varmı yazarsan sevinirm kolay gelsin

bendev cpu 222 DC/DC/DC s7 200 var şifreyi bulmadı.Time out yazıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri